Wygraj egzemplarze thrillera Karin Slaughter pt. „Niewidzialny” [ZAKOŃCZONY]

17 lipca 2016

niewidzialny-konkurs
Wygraj thriller na lato! Wspólnie z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie zdobyć egzemplarze mrocznej powieści Karin Slaughter pt. „Niewidzialny”.

Do wygrania są trzy egzemplarze chwytającego za gardło thrillera, w którym powraca znany już dobrze polskim czytelnikom agent specjalny Will Trent. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Gdzie spędził swoje dzieciństwo główny bohater książki, Will Trent?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Karin Slaughter – Niewidzialny”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 31 lipca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „w domu dziecka”.

Egzemplarze powieści „Niewidzialny” otrzymują:

Aleksandra Biedroń,
Monika Gonczar,
Dariusz Trzciński.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

niewidzialnyKarin Slaughter „Niewidzialny”

Opis: Agent specjalny Will Trent ukrywa przed ukochaną kobietą, doktor Sarą Linton, szczegóły swojej tajnej misji. Tym razem bierze udział w policyjnej operacji w Macon w stanie Georgia mającej na celu schwytanie dealera narkotyków i broni, a także brutalnego gwałciciela i mordercy. I znowu ryzykuje życie. Wie, że Sara nigdy mu nie wybaczy, jeśli się o tym dowie. A dowie się szybciej, niż Will mógł przypuszczać. Wkrótce Sara zmuszona będzie stawić czoła przeszłości i spotkać się z kobietą, której miała nadzieję nigdy już nie spotkać. Nawet o tym nie wiedząc, wikła się w sprawę, nad którą pracuje Will. Wkrótce życie obojga znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe