Wygraj egzemplarze „Skonsumowanej” Davida Cronenberga! [ZAKOŃCZONY]

1 maja 2015

Skonsumowana-konkurs
Z okazji premiery „Skonsumowanej” Davida Cronenberga wspólnie z wydawcą powieści, oficyną Zysk i S-ka, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Trzy egzemplarze debiutanckiej powieści kultowego kanadyjskiego filmowca rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo wykonają zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Cronenberg ma w swoim dorobku wiele filmów zrealizowanych na podstawie tekstów literackich. Wymień tytuły przynajmniej czterech powieści, które reżyser przeniósł na ekran.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Cronenberg Skonsumowana”.
Zakończenie konkursu w piątek, 15 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź powinna zawierać cztery z następujących tytułów: „Martwa strefa”, „Mucha”, „Nagi lunch”, „Nierozłączni”, „Crash”, „Pająk”, „Cosmopolis”, „Mapy gwiazd”.

Egzemplarze powieści „Skonsumowana” otrzymują:

Krzysztof Gawryś,
Weronika Piątek,
Tomasz Rypień.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

SkonsumowanaDavid Cronenberg „Skonsumowana”

Opis: Nathan i Naomi to para reporterów, znakomicie prosperujących dzięki żądnym sensacji mediom. Łączy ich obsesja na punkcie estetyki oraz aparatów fotograficznych. Są kochankami, lecz to nie przeszkadza im ze sobą konkurować. Niczym współcześni nomadzi przemierzają świat w pogoni za sensacją i przejawami ludzkiej nieprawości. Spotykają się ze sobą jedynie w przylotniskowych hotelach i oknach komunikatorów internetowych. Uwagę Naomi przykuwają doniesienia na temat Célestine i Aristide’a, małżeństwa filozofów i libertynów. Okaleczone zwłoki Célestine znaleziono w jej paryskim mieszkaniu. Aristide zniknął bez śladu. Policja podejrzewa, że to on zabił żonę, a następnie zjadł niektóre części jej ciała. Naomi, wspierana przez ekscentrycznego studenta Blomqvista, wyrusza na poszukiwanie oprawcy. Zgłębiając coraz wnikliwiej losy dwojga filozofów, dziennikarka odkrywa niepokojące szczegóły ich życia seksualnego, w które – oprócz wielu innych osób ? uwikłany był także Blomqvist. Czy zatem Naomi może mu ufać? „Skonsumowana” to wielowymiarowa, zacierająca granicę między realizmem a fantazją powieść jednego z czołowych twórców światowego kina.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe