banner ad

Wygraj egzemplarze „Silosu” Hugha Howeya! [ZAKOŃCZONY]

15 stycznia 2014

Silos - konkurs
Z okazji premiery dystopii Hugha Howeya pt. „Silos”, która ukazała się pod patronatem Booklips.pl, wraz z wydawcą książki, oficyną Papierowy Księżyc, przygotowaliśmy dla was konkurs!

Pięć egzemplarzy bestsellerowej powieści Hugha Howeya rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Pierwsza część powieści Hugha Howeya ukazała się początkowo w formie opowiadania opublikowanego cyfrowo. Podaj nazwę sklepu, w którym autor samodzielnie zaczął w 2011 roku sprzedawać swojego pierwszego ebooka rozgrywającego się w świecie „Silosu”.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Silos”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 2 lutego, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: Amazon (a dokładniej: usługa Kindle Direct Publishing).

Egzemplarze „Silosu” Hugha Howeya otrzymują:

Aneta Bioły
Karol Baranowski
Edyta Dombrowicka
Piotr Sopel
Marcin Woźniak

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

SilosHugh Howey „Silos”

Opis: Jeden z największych bestsellerów wydawniczych ostatnich lat. ?Silos? to niezwykły sukces wydawniczy, który zamienił nieznanego autora, publikującego na własny rachunek w światową gwiazdę literatury science-fiction ze szczytów list bestsellerów New York Timesa. ?Silos?, który został nazwany ?Igrzyskami Śmierci? dla dorosłych, to niezwykłe zaproszenie do wyjątkowo wykreowanej rzeczywistości, w której społeczność zamieszkuje w ogromnym podziemnym silosie. W przyszłości, gdy Ziemia stała się toksycznym pustkowiem, przetrwać zdołała ledwie garstka ludzi, zamieszkujących gigantyczny podziemny silos. Odcięci od świata zewnętrznego, wiodą życie pełne nakazów i zakazów, sekretów i kłamstw. By przeżyć, muszą ściśle przestrzegać pewnych zasad. Niektórzy jednak się na to nie godzą. Ci stanowią największe zagrożenie ? mają czelność marzyć i śnić, zarażać innych swoim optymizmem. Czeka ich prosta i zabójcza kara… (więcej o książce)

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Silos”.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe