Wygraj egzemplarze powieści „Zapytaj księżyc” Nathana Filera [ZAKOŃCZONY]

19 października 2015

zapytaj-ksiezyc-konkurs
Z okazji polskiej premiery powieści „Zapytaj księżyc” Nathana Filera, wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Pięć egzemplarzy głęboko poruszającego, ale zarazem pełnego humoru prozatorskiego debiutu brytyjskiego pisarza nagrodzonego prestiżową The Costa Book of the Year rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Kim z zawodu jest autor książki, Nathan Filer?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Zapytaj księżyc”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 2 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Nathan Filer z zawodu jest dyplomowanym pielęgniarzem psychiatrycznym”.

Egzemplarze powieści „Zapytaj księżyc” otrzymują:

Kinga Młynarska,
Paulina Stachyra,
Alicja Mielewczyk,
Kamil Einbacher,
Beata Leśniak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

zapytaj-ksiezycNathan Filer „Zapytaj księżyc”

Opis: Simon zginął w nieszczęśliwym wypadku przed dziesięcioma laty. Nie opuścił jednak młodszego brata, Matthew ? przynajmniej nie do końca. Poruszał jego ręką, rysując niekończące się labirynty. Zostawiał mu listy ukryte w książkach należących do obcych ludzi. I mówił. Matthew został zdiagnozowany, doskonale wie, że jest wariatem. Ale wie dużo lepiej, że jeśli trochę ? tylko odrobinę ? bardziej się postara, będzie w stanie sprowadzić brata z powrotem. Wie już jak. Wie też, jak boli to jego babcię i matkę, jak zawstydza ojca. Nieważne. Wszystko będzie dobrze. Arcyporuszający portret ludzkiego umysłu pogrążonego przez lata w żałobie. Wzruszający, ani trochę sentymentalny, obraz obłędu, który nigdy nie dotyka tylko jednej osoby. Bolesny i zabawny. Istnieją książki, których nie można przestać czytać; takie, których nie odłożysz przez całą noc ? to jedna z nich. To powieść, która zmusza do spoglądania w głąb własnej duszy. Odważna i przełomowa.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe