Wygraj egzemplarze powieści „Wysokie Góry Portugalii” Yanna Martela [ZAKOŃCZONY]

23 kwietnia 2017


We współpracy z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Yanna Martela zatytułowanej „Wysokie Góry Portugalii”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze emocjonującej opowieści o miłości i stracie, zaskakującej czytelników na każdym kroku, napisanej z czułością i humorem przez autora bestsellerowego „Życia Pi”. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Historie przedstawione na kartach powieści „Wysokie Góry Portugalii” rozgrywają się głównie na terenie Portugalii. W której jeszcze powieści Yanna Martela pojawia się Portugalia? Dla ułatwienia dodajmy, że wydarzenia, jakie miały miejsce w tym kraju, odegrały ważną rolę w życiu bohatera i fabule książki, o którą pytamy.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Yann Martel – Wysokie Góry Portugalii”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 7 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Ja”.

Egzemplarze książki „Wysokie Góry Portugalii” otrzymują:

Adam Kaczmarek
Wiktoria Kubiaczyk
Teresa Jakubiec.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Yann Martel „Wysokie Góry Portugalii”

Opis: Nowa powieść autora fenomenalnego „Życia Pi”. Tym razem Yann Martel zabiera czytelników w podróż po dwudziestowiecznej Portugalii i zakamarkach ludzkiej duszy. Lizbona, rok 1904. Młody chłopak imieniem Tomás znajduje stary dziennik. Mowa w nim o niezwykłym artefakcie, który ? o ile istnieje i o ile zostanie odnaleziony ? może odmienić bieg historii. Podróżując jednym z pierwszych automobili, Tomás wyrusza na poszukiwanie niezwykłego skarbu. Trzydzieści pięć lat później portugalski patolog, fan kryminałów Agathy Christie, sam wplątuje się dziwną historię, a wydarzenia, w których centrum trafia, okazują się konsekwencjami poszukiwań Tomása sprzed lat. Kolejne pięćdziesiąt lat później kanadyjski senator, pogrążony w żałobie po śmierci ukochanej żony, znajduje schronienie w wiosce na północy Portugalii. Zjawia się tam z niezwykłym towarzyszem ? szympansem. Trwające blisko sto lat poszukiwania nareszcie zmierzają ku końcowi.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Wysokie Góry Portugalii”.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe