Wygraj egzemplarze powieści „Wszystko, czego pragniemy” Marybeth Mayhew Whalen [ZAKOŃCZONY]

15 lutego 2018


Wspólnie z wydawnictwem Editio przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze pierwszej na polskim rynku powieści Marybeth Mayhew Whalen pt. „Wszystko, czego pragniemy”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji i fantastycznie nakreślonych postaci, która stanowi zaskakujące i wciągające spojrzenie na życie na przedmieściach. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jak nazywa się popularna strona czytelnicza dla kobiet założona przez Marybeth Mayhew Whalen?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: She Reads (www.shereads.org).

Egzemplarze książki „Wszystko, czego pragniemy” otrzymają:

Renata Baranowska,
Aleksandra Kowalicka,
Mariola Janisiak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Wszystko, czego pragniemy”.
Zakończenie konkursu w środę, 28 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Marybeth Mayhew Whalen „Wszystko, czego pragniemy”

Opis: Czy zastanawiałeś się, czego tak naprawdę pragniesz? I jak dobrze znasz siebie oraz bliskich? Różne osoby, mnóstwo wydarzeń, kilka perspektyw, jedno miejsce. Urokliwa podmiejska Jaworowa Dolina znajdująca się w Północnej Karolinie, gdzie mieszkańcy nie chcą żyć przeszłością i starają się niczego w życiu nie stracić. Cena szczęścia zawsze jest wysoka, a szczególnie wtedy, gdy chce się je zatrzymać. A wszystkie sekrety są bolesne, choć nie każde kłamstwo jest gorszym wyborem niż prawda. Aż do czasu, gdy pogmatwane losy sąsiadów połączy wypadek w basenie… Wówczas okazuje się, że nic nie jest takie, jak początkowo się wydawało, a skrywane tajemnice zaczynają wychodzić na jaw. Komu można zaufać? W Jaworowej Dolinie każdy ma coś do ukrycia. Z czasem ujawniają się skutki dawnych złych wyborów. Nikt nie jest tym, kim chciałby być, chociaż siła złudzeń bywa ogromna. A w upalne wakacje nawet jawory nie dadzą wystarczającej ilości cienia…

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe