banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Vintage. Sklep rzeczy zapomnianych” [ZAKOŃCZONY]

6 lutego 2016

vintage-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym można wygrać egzemplarze powieści Susan Gloss zatytułowanej „Vintage. Sklep rzeczy zapomnianych”.

Pięć egzemplarzy czarującej opowieści o szukaniu nowego życia i prawdziwej kobiecej przyjaźni rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Ile minimum lat muszą mieć ubrania, aby można było je określić mianem „vintage”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Vintage. Sklep rzeczy zapomnianych”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 20 lutego, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: minimum 20 lat.

Egzemplarze powieści „Vintage. Sklep rzeczy zapomnianych” otrzymują:

Sylwia Panas,
Marta Piątek,
Weronika Janczyk,
Karina Rudzka,
Monika Józefek.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

vintageSusan Gloss „Vintage. Sklep rzeczy zapomnianych”

Opis: W czym tkwi istota kobiecej przyjaźni? Może w umiejętności słuchania i współodczuwania? Violet, właścicielka sklepu z używanymi rzeczami Vintage, potrafi słuchać. Historii o rzeczach. I historii o ludziach. Jej klientki często odkrywają przed nią swoje tajemnice, choć ? na pozór ? często mówią tylko o przedmiotach. Porządkując szafy ? porządkują swoje życie. I wspomnienia. Swoją historię ma wszak plamka na sari, w którym wychowana w tradycyjnej hinduskiej rodzinie Amithi ruszyła do Ameryki u boku poślubionego w Indiach męża. I jej rubinowe kolczyki, przechodzące od pokoleń z matki na córkę, w których Jayana, córka Amithi, nie chce wziąć tradycyjnego ślubu. I oddana do butiku sukienka, z którą wiąże się dramat zerwanych zaręczyn April. Kostiumy teatralne i historia wyboru między nowojorską sceną teatralną a dużą rodziną. I kapelusz babci Violet (nie na sprzedaż!)? W sklepie rzeczy zapomnianych Vintage nie ma rzeczy bez historii, a losy wielu ich byłych i przyszłych właścicielek (i właścicieli!) niekiedy zaskakująco się ze sobą splatają. Przyjaźń nie zna bowiem barier wieku, rasy, pochodzenia. Daje moc, pomaga wyjść bezpiecznie z najtrudniejszych życiowych zakrętów. A miłość? Potrafi wybaczać. Ale też zmusza do trudnych wyborów. Jednak żeby naprawdę się zaprzyjaźnić, trzeba też umieć się otworzyć, a to najtrudniej przychodzi samej Violet. Czy jej sklep pełen niecodziennych rzeczy przetrwa? „Vintage. Sklep rzeczy zapomnianych” to czarująca opowieść o szukaniu nowego życia, o miłości i nadziei, które możemy znaleźć nawet wtedy, gdy się tego najmniej spodziewamy. O możliwościach, które w nas tkwią, a które pomagają nam w sobie odkryć oddane przyjaciółki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe