Wygraj egzemplarze powieści „Uroki” Kathryn Harrison [ZAKOŃCZONY]

2 sierpnia 2016

uroki-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści historycznej „Uroki” Kathryn Harrison.

Do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści ukazującej ostatnie dni dynastii Romanowów z punktu widzenia córki Rasputina. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Czym zajmowała się po śmierci swego ojca i ucieczce z Rosji córka Rasputina, Marija?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Kathryn Harrison – Uroki”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 16 sierpnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „tancerką kabaretową, guwernantką, pogromczynią lwów w cyrku, nitowaczką w stoczni”. Wystarczyło podać jedną z odpowiedzi.

Egzemplarze powieści „Uroki” otrzymują:

Basia Podstawek,
Tomasz Musialski,
Magdalena Łyko,
Maciej Zaborowski,
Joanna Zieleniecka.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

uroki-konkurs-2

Kathryn Harrison „Uroki”

Opis: Imponujące dzieło jednej z najbardziej uznanych współczesnych pisarek. Sankt Petersburg, rok 1917. O świcie Nowego Roku z lodowatych fal Newy nurek wyciąga ciało zamordowanego Grigorija Rasputina, szalonego mnicha i cudotwórcy. Kilka godzin później jego córka, zaledwie osiemnastoletnia Masza, trafia do pałacu w Carskim Siole, gdzie ma przejąć po ojcu rolę uzdrowicielki carewicza Aloszy. Gdy carska rodzina zostaje aresztowana, Masza i Alosza znajdują pocieszenie w sobie nawzajem. Dwoje młodych ludzi z bardzo odmiennymi pojęciami o Rosji, o Rasputinie i o niefortunnym panowaniu rodziców chłopca, tworzy sobie sekretny świat magii i zakochania. Oboje szukają schronienia w historiach Maszy o dzikim i pięknym kraju, w którym już nigdy nie przyjdzie panować carewiczowi.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe