Wygraj egzemplarze powieści „Szwedzki kryminał” Beaty i Eugeniusza Dębskich [ZAKOŃCZONY]

6 listopada 2021

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać egzemplarze trzeciego tomu serii z Tomaszem Winklerem zatytułowanego „Szwedzki kryminał”. Książkę autorstwa Beaty i Eugeniusza Dębskich opublikowało wydawnictwo Agora.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, w której ważną rolę odgrywają mroczna atmosfera, wyraziści bohaterowie, silnie zarysowane tło społeczne i wentyl bezpieczeństwa w postaci poczucia humoru. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Małżonka Beata Dębska nie jest pierwszą osobą, z którą Eugeniusz Dębski pisze w duecie. Pod jakim pseudonimem wydał wcześniej powieść stworzoną wspólnie z innym pisarzem, Rafałem Dębskim (zbieżność nazwisk przypadkowa)? (2) Gdzie i kiedy debiutował literacko Eugeniusz Dębski? Podaj rok i nazwę czasopisma.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią (1) Eugeniusz Dębski wspólnie z Rafałem Dębskim wydał powieść pod pseudonimem Greg Gindick, (2) Eugeniusz Dębski debiutował literacko w 1984 roku na łamach „Fantastyki”.

Egzemplarze trzeciego tomu serii z Tomaszem Winklerem pt. „Szwedzki kryminał” otrzymują:

Aneta Badura,
Małgorzata Kwiatkowska,
Michał Wawrzak.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Szwedzki  kryminał”.
Zakończenie konkursu w środę, 17 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Z zakładu karnego w Wołowie wychodzi Rabek – drobny przestępca, któremu wrocławski detektyw Tomek Winkler dawno temu zapewnił kilka przykrych lat odsiadki. Z przypadkowego spotkania tych dwóch nie może więc wyniknąć nic dobrego… Dla Rabka więzienie było piekłem, a teraz sekret, który tam poznał, zaważy również na życiu Winklera i jego najbliższych.

Zaczyna się wyścig z tajemniczym Psychozą, człowiekiem-zagadką, w którego tożsamości kryje się prawda o zbrodniach sprzed dwudziestu lat. Kim jest domniemany morderca i co tak naprawdę wydarzyło się w szeregach dolnośląskiej sekty? Odpowiedzi ciągle się wymykają, a pętla zaciska. By zatrzymać Winklera, zło nie cofnie się przed niczym…

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe