banner ad

Wygraj egzemplarze powieści Stephena Kinga „Koniec warty”! [ZAKOŃCZONY]

3 lipca 2016

koniec-warty-konkurs
Z okazji premiery najnowszej powieści Stephena Kinga zatytułowanej „Koniec warty” wspólnie z jej wydawcą, oficyną Albatros, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści będącej finalną odsłoną trylogii o emerytowanym detektywie Billu Hodgesie i seryjnym zabójcy Bradym Hartsfieldzie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jak nazywała się własnoręcznie robiona broń, za pomocą której unieszkodliwiono Brady’ego Hartsfielda w „Panu Mercedesie”, i z czego została wykonana?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Stephen King – Koniec warty”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 17 lipca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Broń nazywała się Happy Slapper, a wykonana została ze skarpety w romby, której koniec wypełniono kulkami łożyskowymi”.

Egzemplarze powieści „Koniec warty” otrzymują:

Marcin Maciński,
Paweł Biernacki,
Barbara Kleczka,
Maja Filipczak,
Angelika Kurys.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

koniec-wartyStephen King „Koniec warty”

Opis: Brady Hartsfield, zabójca odpowiedzialny za masakrę w „Panu Mercedesie”, znajduje się w stanie wegetatywnym w Klinice Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu. Zakończenie drugiego tomu trylogii sugeruje jednak, że w pokoju 217 przebudziło się coś złego ? zabójca nie tylko odzyskał świadomość, lecz także zyskał nowe, śmiertelne moce, które pozwolą mu siać niewyobrażalne spustoszenie bez opuszczania szpitalnego pokoju. Emerytowany detektyw Bill Hodges i wspierająca go Holly Gibney, którzy nadal prowadzą agencję detektywistyczną, zostają wciągnięci w najbardziej niebezpieczne ze swoich dotychczasowych dochodzeń, bowiem Brady Hartsfield powraca i planuje zemstę nie tylko na Billu Hodgesie i jego bliskich, ale na całym mieście.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe