banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Rok Potopu” Margaret Atwood! [ZAKOŃCZONY]

12 czerwca 2017


Wspólnie z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs z nagrodami w postaci egzemplarzy powieści „Rok Potopu” autorstwa Margaret Atwood.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze drugiej części trylogii spekulatywnej „Maddaddam” przedstawiającej niepokojącą wizję technologicznego rozwoju ludzkości, który znacząco wpływa na moralność człowieka. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jak nazywa się kanadyjska pisarka, która zapłaciła 7 tysięcy dolarów (na cele charytatywne), aby jej imię i nazwisko otrzymała jedna z drugoplanowych bohaterek powieści „Rok Potopu”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Margaret Atwood – Rok Potopu”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 25 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Rebecca Eckler.

Egzemplarze powieści „Rok Potopu” otrzymują:

Agata Rożnowska,
Marek Franus,
Anna Kijewska-Kuzia.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Margaret Atwood „Rok Potopu”

Opis: Czasy i gatunki błyskawicznie się zmieniają, zgoda społeczna chyli się ku upadkowi,
równowaga ekologiczna ulega zachwianiu. Adam Pierwszy, dobrotliwy przywódca Bożych Ogrodników ? sekty religijnej dążącej do połączenia nauki z religią oraz ocalenia światowej flory i fauny ? od dawna przepowiada nadejście katastrofy, która odmieni Ziemię. I oto spełnia się jego przepowiednia. Ginie prawie cała ludzkość. Z życiem uchodzą dwie kobiety: Ren, młoda tancerka trapezowa zamknięta w ekskluzywnym klubie ze striptizem, i Toby, Boża Ogrodniczka zabarykadowana w luksusowym spa, w którym wiele produktów kosmetycznych jest jadalnych. Czy przeżył ktoś jeszcze? Przyjaciółka Ren, bioartystka Amanda? Ekowojownik Zeb, jej ojczym? Dawny kochanek Ren, Jimmy? A może krwiożerczy paintbólowcy? Nie wspominając o KorpuSOKorpie, tajemniczej, skorumpowanej służbie bezpieczeństwa strzegącej interesów władzy? W czasie gdy Adam Pierwszy i jego zwolennicy przemierzają zmieniony świat, Ren i Toby szukają z niego ucieczki, co prowadzi do niespodziewanego, poruszającego zakończenia powieści. „Rok Potopu” to powieść mroczna, subtelna, brutalna, dająca do myślenia i pełna posępnego humoru. Margaret Atwood w najwyższej formie.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe