banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Pazur sprawiedliwości” Leonie Swann [ZAKOŃCZONY]

6 września 2017


We współpracy z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą są egzemplarze powieści Leonie Swann zatytułowanej „Pazur sprawiedliwości”.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy pełnego humoru kryminału, w którym zagadkę morderstwa rozwiązuje neurotyczny wykładowca do spółki z przemądrzałą papugą żako. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jakie zwierzęta odgrywały dużą rolę w fabułach poprzednich książek Leonie Swann? 

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Leonie Swann – Pazur sprawiedliwości”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 19 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: owce, kozy i pchły (oczywiście można było również wymienić barana czy wilka, ale nie było to wymagane).

Egzemplarze powieści „Pazur sprawiedliwości” otrzymują:

Mirosław Drągowski,
Krystyna Mrozowska,
Tomasz Hinz,
Agnieszka Kusznier,
Helena Staszyńska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Opis: Doktor Augustus Huff, wykładowca sławnego Uniwersytetu w Cambridge, staje przed poważnym problemem: Elliot Fairbanks, jeden z jego studentów, zginął w nieszczęśliwym wypadku. Augustus podejrzewa, że mogło to jednak być morderstwo, gdyż ofiara bynajmniej nie była aniołkiem. Morderca w wieży z kości słoniowej ? to niedopuszczalne; Augustus więc, przy wsparciu Graya, afrykańskiej papugi żako, która należała do zmarłego studenta, wyrusza na poszukiwanie zabójcy. Augustus z początku popełnia błąd za błędem, papuga zaś okazuje się ptaszyskiem nad wyraz przemądrzałym. Lecz niebawem to właśnie Gray zaczyna stawiać właściwe pytania i Augustus pojmuje, że tylko razem są w stanie rozgryźć tę zagadkę.

fot. Wittkowsky / Wikimedia Commons / CC BY-SA 3.0

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe