Wygraj egzemplarze powieści „Ostatni taniec Chaplina” [ZAKOŃCZONY]

30 sierpnia 2015

ostatni-taniec-chaplina-konkurs
Wraz z oficyną Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze bestsellerowej książki włoskiego pisarza Fabio Stassi? zatytułowanej „Ostatni taniec Chaplina”.

Pięć egzemplarzy powieści opowiadającej o narodzinach kina i losach legendarnego aktora i reżysera rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jak nazywał się pisarz, którego Oona O’Neill porzuciła dla Charliego Chaplina?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ostatni taniec Chaplina”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 13 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: J.D.Salinger.

Egzemplarze powieści „Ostatni taniec Chaplina” otrzymają:

Tomasz Piskorski,
Magdalena Napierała,
Tomasz Nowicki,
Paulina Smolarek,
Angelika Zielińska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

ostatni-taniec-chaplinaFabio Stassi? „Ostatni taniec Chaplina”

Opis: W bożonarodzeniowy wieczór – tak jak było w starej przepowiedni – Śmierć odwiedza Chaplina w jego szwajcarskim domu. Wielki aktor i reżyser przekroczył już osiemdziesiątkę, ma małego, dziewięcioletniego syna i chce żyć jak najdłużej, by jego dziecko mogło przy nim dorastać. Zdobywa się więc na odwagę i proponuje Śmierci umowę: jeśli uda mu się ją rozbawić, dostanie kolejny rok życia. I tak rozpoczyna się osobliwy taniec artysty ze Śmiercią; nie tylko tej świątecznej nocy Charliego uratuje nie tyle doskonałe aktorstwo, ile mimowolny komizm wynikający z jego podeszłego wieku. Wyrok – rok po roku – będzie odraczany. W oczekiwaniu na ostateczne spotkanie Chaplin pisze do syna długi, pełen pasji list. Pragnie mu opowiedzieć swoją prawdziwą historię, której nikt jeszcze nie słyszał. Słowa listu oddają brawurową przygodę, jaką było jego życie, i rewolucyjną epokę, w której urodził się, dorastał i robił karierę.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Ostatni taniec Chaplina”.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe