banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Ostatni bus do Coffeeville” [ZAKOŃCZONY]

21 kwietnia 2015

Ostatni-bus-konkurs
Wspólnie z Domem Wydawniczym PWN przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści J. Paula Hendersona „Ostatni bus do Coffeeville” opublikowanej pod patronatem Booklips.pl.

Trzy egzemplarze wzruszającej i podnoszącej na duchu powieści drogi brytyjskiego pisarza rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Bohaterowie „Ostatniego busa do Coffeeville” wyruszają w podróż do Missisipi autokarem ukradzionym przed laty znanemu muzykowi. Jak nazywał się ów artysta? Podaj imię i nazwisko.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ostatni bus do Coffeeville”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 5 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Paul McCartney”.

Egzemplarze powieści „Ostatni bus do Coffeeville” otrzymują:

Joanna Leśniara,
Paweł Pieszczochowicz,
Aleksandra Janiec.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Ostatni-bus-animacjaJ. Paul Henderson „Ostatni bus do Coffeeville”

Opis: Nancy ma alzheimera, a Eugene znowu ma w życiu jakiś cel – pomóc jej umrzeć. Tak jak jej obiecał niemal pięćdziesiąt lat wcześniej, gdy oboje byli młodymi amerykańskimi studentami, a Nancy przeczuwała już, że będzie cierpieć na tę chorobę, podobnie jak jej mama i babcia. Gdy nadchodzi czas, aby Eugene zabrał Nancy do Coffeeville w stanie Missisipi – idealnego miejsca, gdzie można zakończyć życie, kobieta nieoczekiwanie trafia na oddział zamknięty domu spokojnej starości. By wydostać stamtąd ukochaną, Eugene musi wezwać na pomoc dwóch przyjaciół, którzy mu jeszcze pozostali. Jednym z nich jest jego syn chrzestny, skompromitowany prezenter pogody przeżywający kryzys wieku średniego, a drugim – były snajper wojskowy, który oficjalnie nie żyje od czterdziestu lat. W szaloną podróż wybierają się autokarem, niegdyś skradzionym podczas pewnej trasy koncertowej, w towarzystwie małego osieroconego chłopca, który szuka swojej kuzynki. Po drodze ta banda odmieńców wspomina czasy walki z segregacją rasową, roztrząsa problemy wojny i eutanazji, przeżywa rozterki religijne, a przy okazji odkrywa prawdziwe znaczenie miłości, rodziny i przede wszystkim przyjaźni.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe