banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Narkopolis” Jeeta Thayila! [ZAKOŃCZONY]

2 czerwca 2015

narkopolis-konkurs
Z okazji planowanej na 14 czerwca wizyty Jeeta Thayila w Polsce wspólnie z wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści pisarza zatytułowanej „Narkopolis”.

Trzy egzemplarze nominowanej do Bookera halucynogennej powieści opisującej środowisko narkomanów na ulicach Bombaju rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jeet Thayil jest nie tylko prozaikiem i poetą, ale też muzykiem. Na jakim instrumencie gra autor „Narkopolis”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jeet Thayil Narkopolis”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 15 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „na gitarze”.

Egzemplarze powieści „Narkopolis” otrzymują:

Joanna Pędzikiewicz,
Marek Ćwikliński,
Robert Cynkier.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

narkopolisJeet Thayil „Narkopolis”

Opis: Poetycka powieść, w której debiutujący jako prozaik Jeet Thayil błyskotliwie opisał przemiany egzotycznej metropolii w przeciągu trzech dekad. Opowieść, w której w oparach opiumowej fajki poruszamy się po zakazanych dzielnicach Bombaju. Miasta pełnego seksu, perwersji, uzależnienia, śmierci, ale także miłości i szaleńczej namiętności. To obraz Indii, jakich do tej pory nie poznaliśmy. Dla miłośników „Slumdoga. Milionera z ulicy”. Książka ukazała się pod patronatem Booklips.pl.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać 8-stronicowe zdanie rozpoczynające powieść „Narkopolis”.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe