banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „MaddAddam” Margaret Atwood! [ZAKOŃCZONY]

5 lipca 2017


We współpracy z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „MaddAddam” autorstwa Margaret Atwood.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze finalnej części trylogii spekulatywnej „MaddAddam” nakreślającej przejmujący obraz końca świata i upadku ludzkiej rasy. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jaki znany reżyser miał zająć się produkcją (a być może także reżyserią) serialu na podstawie trylogii „MaddAddam”? Podaj jego imię i nazwisko.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Margaret Atwood ? MaddAddam”.
Zakończenie konkursu w środę, 19 lipca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Darren Aronofsky.

Egzemplarze powieści „MaddAddam” otrzymują:

Karol Kućmierz,
Patrycja Wegner,
Joanna Dybza,
Bartek Poznański.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Margaret Atwood „MaddAddam”

Opis: Trzeci tom trylogii „MaddAddam”. Toby, ocalała ze stworzonej przez człowieka zarazy, która spustoszyła ziemię, opowiada historie. Historie o dawnym świecie i historie, które ukształtują świat nowy. Opowieści tych uważnie słucha Czarnobrody, jeden z niewinnych Derkaczan, istot stworzonych po to, by zastąpiły ludzi. Ich prorok, Yeti-Jimmy, zapadł w śpiączkę, wybierają więc sobie nowego bohatera ? Zeba, mężczyznę, którego kocha Toby. Same opowieści jednak nie wystarczą, gdy garstka ocalałych musi dać odpór przebiegłym świnionom, napadającym na ich skromny ogród, i zdziczałym, podstępnym paintbólowcom. Witajcie w świecie niesamowitej wyobraźni Margaret Atwood.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe