Wygraj egzemplarze powieści „Księga życia” Grégory?ego Samaka [ZAKOŃCZONY]

5 listopada 2015

Ksiega_zycia_konkurs
Z okazji premiery powieści Grégory?ego Samaka „Księga życia” wspólnie z wydawcą książki, oficyną Muza, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze poruszającej powieści o potrzebie cofnięcia czasu, o przyjaźni, odwadze, nienawiści i strachu, a także o roli jednostki w dziejach ludzkości rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: W jakiej formie ukazała się na rodzimym rynku autora, we Francji, pierwsza wersja „Księgi życia”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Grégory Samak Księga życia”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 19 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: W formie samopublikowanego e-booka.

Egzemplarze powieści „Księga Życia” otrzymają:

Marek Wasiński,
Joanna Pająk,
Patryk Dubiel.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Ksiega_zyciaGrégory Samak „Księga życia”

Opis: Elias Ein, samotny emeryt, pod koniec życia postanawia przeprowadzić się do małego miasteczka w Austrii. W swoim nowym domu odkrywa schody prowadzące do dużej biblioteki. Tam jego uwagę przykuwa jedna z książek. Nie jest to zwykła książka, lecz Wielka Księga Życia, święte dzieło, w którym sam Bóg zapisuje przeznaczenie każdej istoty ludzkiej? Przeglądając kolejne wpisy w księdze, Elias odnajduje życiorysy swoich rodziców, przyjaciół, postaci historycznych. Elias jest tym bardziej zafascynowany swym odkryciem, że nieziemska moc tajemnej księgi pozwala mu wpływać na bieg Historii. Czy Eliasowi uda się zmienić tragiczny los jego bliskich i jaką cenę przyjdzie mu za to zapłacić? Czy uda mu się zmienić bieg Historii? Prawa do przekładu powieści zostały sprzedane do 13 krajów.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment „Księgi życia”.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe