banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Krocząc w ciemności” Leonie Swann [ZAKOŃCZONY]

18 marca 2016

kroczac-w-ciemnosci-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej książki Leonie Swann „Krocząc w ciemności”.

Sześć egzemplarzy dziwacznej i zwariowanej powieści, w której kryminał, fantastyka i mnóstwo pcheł miesza się w jedną niezwykłą historię, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Autentyczne pchle cyrki należą obecnie do rzadkości. Podczas jakiej znanej imprezy można wciąż w Niemczech oglądać występy tych owadów? Dla ułatwienia dodamy, że przedstawienie oglądała tam również autorka książki.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Leonie Swann Krocząc w ciemności”.
Zakończenie konkursu w piątek, 1 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Oktoberfest”.

Egzemplarze powieści „Krocząc w ciemności” otrzymają:

Łukasz Chojnacki,
Beata Niwa,
Jarosław Kowalczuk,
Monika Szumilas,
Izabela Frankowska,
Krzysztof Stankiewicz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

kroczac-w-ciemnosciLeonie Swann „Krocząc w ciemności”

Opis: Najnowsza książka autorki ?Sprawiedliwości owiec” i ?Triumfu owiec”. Londyńska mgła unosi się, odsłaniając magiczny świat? Julius Birdwell, mistrz złotniczy, treser pcheł i artysta-włamywacz mimo woli, z całej duszy pragnie móc wreszcie wieść żywot spokojny i nieposzlakowany. Lecz kiedy pewnej nocy jego pchły padają ofiarą nagłego mrozu, a w jego życie wkracza tajemnicza Elizabeth Thorn, wydarzenia nabierają tempa. Pewien magik traci przytomność, starsza dama ucieka kradzioną ciężarówką, detektyw z zaburzeniami koncentracji przygarnia niezwykłe zwierzę domowe, a Julius staje nagle przed koniecznością rozstrzygania kwestii egzystencjalnych. Jak uwalnia się rusałkę? Ile pcheł zmieści się na czubku szpilki? I dlaczego życie mimo wszystko nie jest bajką? Juliusowi nie pozostaje nic innego, jak tylko wychylić się daleko poza horyzonty swojego świata ? i zaryzykować skok w nieznane. Rozpoczyna się fantastyczna przygoda?

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe