Wygraj egzemplarze powieści graficznej „Fale” AJ Dungo [ZAKOŃCZONY]

8 sierpnia 2019


Wspólnie z wydawnictwem Marginesy proponujemy wam konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze poruszającej powieści graficznej „Fale” autorstwa AJ Dungo.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze opartej na faktach opowieści o miłości, stracie i surfingu, która udowadnia, że nawet największe wyzwania można pokonać, gdy łączy nas bliskość. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Na której olimpiadzie po raz pierwszy będzie można zdobyć medale w surfingu? Podaj rok i miejsce organizacji planowanych igrzysk. (2) Kto jest posiadaczem aktualnego rekordu świata w surfingu i jak wysoka była fala, na której płynął?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) na olimpiadzie w Tokio w 2020 roku, (2) Rodrigo Koxa, który popłynął na fali o wysokości 24,38 metra.

Egzemplarze komiksu „Fale” otrzymają:

Piotr Lenkiewicz
Małgorzata Wardak
Anna Kempny.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 2 tygodni od otrzymania adresów od zwycięzców.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „AJ Dungo ? Fale”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 19 sierpnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Zachwycająca wizualnie powieść graficzna, w której surfer i ilustrator AJ Dungo opowiada o swojej ukochanej i ich wspólnej miłości do surfingu, który pomógł im przetrwać najtrudniejszy w życiu czas ? czas zmagania się ze śmiertelną chorobą.

Dungo po raz pierwszy spotkał Kristen na szkolnej dyskotece i od tamtego przypadkowego spotkania dziewczyna stała się nieodłączną częścią jego życia. Nie tylko była jego pierwszą miłością, ale odkryła przed nim niesamowity świat surfingu.

Osobista historia autora przeplatana jest rozdziałami, w których w fascynujący sposób opowiada on o korzeniach, ewolucji i najważniejszych dla tej dyscypliny sportu, a w zasadzie stylu życia, postaciach. Obserwujemy rozwój surfingu od prostej rozrywki dawnych mieszkańców Hawajów, aż do popkulturowego fenomenu, z którym związana jest moda, czy muzyka.

Poruszający i mądry debiut AJ Dungo to zarówno miłośna historia, jak i oryginalne spojrzenie na zjawisko, jakim jest surfing. Dla autora to nie tylko hobby, ale także filozofia pozwalająca radzić sobie z najtrudniejszymi życiowymi falami.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe