banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Cień góry”, czyli kontynuacji „Shantaram” [ZAKOŃCZONY]

28 września 2016

cien-gory-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Cień góry”, czyli kontynuacji kultowego „Shantaram” Gregory?ego Davida Robertsa.

Do wygrania jest pięć egzemplarzy długo wyczekiwanej książki opisującej dalsze losy Lina, Australijczyka będącego na bakier z prawem, który kryje się przed wymiarem sprawiedliwości w Indiach. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Dlaczego w przeszłości do autora książki, Gregory’ego Davida Robertsa, przylgnął przydomek „rabuś-dżentelmen”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Cień góry – kontynuacja Shantaram”.
Zakończenie konkursu w środę, 12 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Przydomek „rabuś-dżentelmen” przylgnął do Robertsa, ponieważ podczas napadów na banki ubrany był zawsze w garnitur, ponadto okradał tylko ubezpieczone firmy.

Egzemplarze powieści „Cień góry” otrzymują:

Agnieszka Dziuba,
Łukasz Mierzwicki,
Damian Surma,
Grzegorz Gilewski,
Natalia Nowaczyk.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

cien-goryGregory David Roberts „Cień góry”

Opis: Minęły dwa lata od dramatycznych wydarzeń opisanych w „Shantaram”. Lin stracił dwie najważniejsze osoby w życiu ? przewodnika duchowego Kadirbaja i miłość życia, Karlę, która została poślubiona przez hinduskiego potentata medialnego. Po kolejnej szmuglerskiej akcji wraca do Bombaju, który zmienił się nie do poznania ? za bardzo i za szybko. Wielu jego przyjaciół ruszyło w dalszą drogę, nowi przywódcy mafijnej siatki prześcigają się w coraz brutalniejszych interesach, a osławiony święty człowiek kwestionuje wszystko, czego Lin nauczył się o życiu i miłości. Teraz musi znaleźć swoje miejsce w mieście zła, które żyje według zupełnie nowych zasad. Nie może opuścić Miasta Wysp ? Karla i fatalna obietnica, którą kiedyś złożył, nie pozwolą mu na to.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe