banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Był sobie pies” W. Bruce’a Camerona [ZAKOŃCZONY]

3 maja 2017


Wspólnie z Wydawnictwem Kobiecym przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Był sobie pies” W. Bruce’a Camerona.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze ciepłej i chwytającej za serce opowieści o losach pewnego czworonoga, który musiał odkryć sens swego psiego życia. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ilu aktorów wcieliło się w Ethana, największego przyjaciela i jednego z właścicieli tytułowego psa, w ekranizacji książki w reżyserii Lasse Hallströma? Podaj imiona i nazwiska tych aktorów.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Był sobie pies”.
Zakończenie konkursu w środę, 17 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Trzech. Dennis Quaid jako dorosły Ethan, K.J. Apa jako nastoletni Ethan i Bryce Gheisar jako 8-letni Ethan”.

Egzemplarze książki „Był sobie pies” otrzymują:

Weronika Włazowska,
Julia Senczyszyn,
Łukasz Kasoń.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

W. Bruce Cameron „Był sobie pies”

Opis: Oto pełna głębokich uczuć i zdumiewająca opowieść o oddanym psie, który życiową misją czyni wpajanie swoim właścicielom znaczenia miłości i pogody ducha. Bailey jest zszokowany ? po krótkim i smętnym życiu, jakiego doświadczył w postaci bezpańskiego psiaka odradza się w ciele niesfornego szczeniaka. Kiedy trafia pod opiekę ośmiolatka Ethana, który kocha go całym sercem, odkrywa nowe oblicze ? dobrego, poczciwego pupila. Jednak życie u uwielbianej rodziny to nie koniec przygód Baileya. Ponownie odradza się w postaci kolejnego psa! I to nie jeden raz. „Był sobie pies” to pokrzepiająca i pomysłowa historia. Doprowadza czytelnika do łez ? zarówno tych ze śmiechu, jak i wzruszenia. Ta książka w piękny sposób pokazuje, że miłość nie zna granic oraz że nasi najbliżsi zawsze są przy nas.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe