banner ad

Wygraj egzemplarze „Poszukiwanej” Deana Koontza! [ZAKOŃCZONY]

19 lipca 2017


Wspólnie z wydawnictwem Replika przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Deana Koontza zatytułowanej „Poszukiwana”.

Do wygrania są cztery egzemplarze błyskotliwie poprowadzonej, porywającej powieści o fascynującej bohaterce wplątanej w zawiłą, misternie utkaną historię naszpikowaną zwrotami akcji, która wyszła spod pióra jednego z najpopularniejszych twórców literatury grozy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jakiej rasy psy często pojawiają się na kartach książek Deana Koontza?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Dean Koontz – Poszukiwana”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 1 sierpnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Golden Retriver.

Egzemplarze powieści „Poszukiwana” otrzymują:

Mateusz Meres,
Karolina Sokół,
Iwona Raczkowska,
Renata Kępa.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Dean Koontz „Poszukiwana”

Opis: Pierwsze miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”. Jedna z najlepszych książek roku według portalu Bookpage. Lektura obowiązkowa dla miłośników mrocznych kryminałów psychologicznych, jak również dla wielbicieli współczesnej literatury z elementami grozy i niesamowitości.

Bibi Blair jest energiczną, wesołą i dzielną młodą kobietą… Tyle, że właśnie dowiedziała się od lekarza, iż został jej rok życia. Jej odpowiedź brzmi: „Zobaczymy”. Nagłe ozdrowienie Bibi zadziwia cały świat medyczny. Dziewczynę pochłania jednak obsesja, że została oszczędzona po to, by ocalić także kogoś innego. Kogoś o nazwisku Ashley Bell… Ale ocalić przed czym? Przed kim? I kim jest Ashley Bell? Odnalezienie jej staje się dla Bibi obsesją. Wkracza na drogę pełną niebezpieczeństw, zarówno nadprzyrodzonych, jak i zupełnie namacalnych.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe