banner ad

Wygraj egzemplarze pierwszego tomu „Trylogii Nadzoru” Charliego Fletchera! [ZAKOŃCZONY]

4 stycznia 2018


Wspólnie z wydawnictwem Fabryka Słów przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze pierwszego tomu „Trylogii Nadzoru” Charliego Fletchera.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze mrocznej, dickensowskiej powieści, która opowiada o łowcach czarownic, magach, podróżnikach przechodzących przez lustra i zaskakujących bohaterach wygrzebanych z czeluści brytyjskich legend. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Zanim Charlie Fletcher zajął się na dobre pisaniem powieści był scenarzystą filmowym i telewizyjnym. Jaki tytuł nosiła komedia z Vinniem Jonesem i Jasonem Stathamem, przy której miał okazję pracować?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Charlie Fletcher ? Trylogia Nadzoru”.
Zakończenie konkursu w środę, 17 stycznia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Mecz ostatniej szansy”.

Egzemplarze powieści „Nadzór” otrzymają:

Zdzisław Ruszkowski,
Paweł Krzywicki,
Dorota Zagończyk.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Charlie Fletcher „Nadzór”

Opis: Granica między światem zwyczajnym a magicznym jest zaskakująco cienka, a strzeże jej jedynie pięcioro ludzi. Niegdyś Nadzór, tajny związek strażników, liczył setki dzielnych dusz, dziś można ich policzyć na palcach jednej dłoni. W mieście panoszą się okrutni mordercy, magiczne istoty żerują pod osłoną nocy, a wrogowie podchodzą coraz bliżej. Nadzór jest osłabiony i rozdarty. Pewnej nocy pod drzwiami jego siedziby zjawia się opryszek z workiem z niecodzienną zawartością. Wydaje się, że oto pojawiła się szansa na uzupełnienie sił. Jednak wiele wskazuje na to, że pozorne błogosławieństwo jest raczej zmyślną pułapką, która ma doprowadzić Nadzór do ostatecznego i całkowitego upadku.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe