Wygraj egzemplarze nowej powieści Nicka Hornby’ego „Funny girl”! [ZAKOŃCZONY]

7 grudnia 2015

funny-girl-konkurs
Z okazji polskiej premiery nowej, długo wyczekiwanej powieści Nicka Hornby’ego zatytułowanej „Funny girl” wspólnie z wydawcą książki, oficyną Albatros, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Pięć egzemplarzy książki o przygodach nieustraszonej Sophie Straw, która w latach 60. z prowincjonalnej trzpiotki przeistoczyła się w gwiazdę telewizji, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Autor powieści „Funny girl”, Nick Hornby, jest również wziętym scenarzystą filmowym. Wymień wszystkie tytuły filmów, do których napisał scenariusze.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Nick Hornby Funny girl”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 21 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Była sobie dziewczyna” („An Education”), „Dzika droga” („Wild”), „Brooklyn” i „Miłość kibica” („Fever Pitch”). Pojawiający się często w zgłoszeniach konkursowych serial „Był sobie chłopiec” jest błędną odpowiedzią. Hornby nie napisał scenariusza żadnego z odcinków.

Egzemplarze powieści „Funny girl” otrzymują:

Marek Bielawski,
Szymon Holcman,
Alicja Mrozowska,
Mateusz Wróbel,
Beata Formela.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

funny-girlNick Hornby „Funny girl”

Opis: Najnowsza powieść autora „Wierności w stereo” i „Był sobie chłopiec”. Swingujące lata 60-te i galeria postaci, które rozśmieszą was do łez! Robić telewizję nie jest łatwo. Zwłaszcza jeśli robi się serial, jakiego jeszcze nie było. Zwłaszcza jeśli biorą się do tego ludzie o tak różnych osobowościach: zadziorna królowa piękności z małej mieściny na północy Anglii, niezbyt pewny siebie playboy, wciąż czekający na „coś więcej”, dwóch scenarzystów, którzy poznali się w więziennej celi po tym, jak zostali przyłapani w miejscu schadzek homoseksualistów, i producent, który najbardziej na świecie boi się swojego szefa. Będzie z tego hit, który zmieni oblicze telewizji na zawsze!

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Funny girl”.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe