banner ad

Wygraj egzemplarze nowego zbioru opowiadań o Jakubie Wędrowyczu pt. „Konan Destylator” [ZAKOŃCZONY]

12 grudnia 2016

konan-destylator-konkurs
„Konan Destylator” – ósmy tom opowiadań z Jakubem Wędrowyczem już dostępny w księgarniach, a my organizujemy konkurs wspólnie z wydawnictwem Fabryka Słów, w którym możecie wygrać egzemplarze książki Andrzeja Pilipiuka.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze najnowszego zbioru opowiadań o Jakubie Wędrowyczu, wiejskim egzorcyście, bimbrowniku i kłusowniku, działającym na terenie Wojsławic. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe nie powinno sprawić problemów czytelnikom naszej strony: Przy jakiej ulicy w Wojsławicach mieści się Dom Ekonoma, w którym swój posterunek mieli policjanci Birski i Rowicki, bohaterowie opowiadań z cyklu o Jakubie Wędrowyczu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Andrzej Pilipiuk – Konan Destylator”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 25 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Przy ulicy Uchańskiej.

Egzemplarze książki „Konan Destylator” otrzymają:

Marcin Maciński,
Aneta Sobierajska,
Katarzyna Błażewicz-Domańska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

konan-destylatorAndrzej Pilipiuk „Konan Destylator”

Opis: Jakub Wędrowycz to ? a raczej jej brakiem. W towarzystwie równie odrażających kumpli pije, produkuje samogon, wdaje się w awantury oraz wypełniając wolę przodków regularnie likwiduje przedstawicieli wrogiego rodu ? Bardaków. W postaci Wędrowycza jak w soczewce skupiają się wszelkie możliwe polskie wady, przywary i stereotypy ? ale jego chamstwo, wieśniactwo, buractwo, brak rozterek i hamulców moralnych oraz bogaty arsenał broni i materiałów wybuchowych zapewniają mu przewagę nad każdym przeciwnikiem. Tyle Wikipiedia, a oto najnowszy zbiór doprowadzających do łez, plugawych historii z życia pogromcy Wojsławic i terenów, gdzie dociera Pekaes z Chełma.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe