banner ad

Wygraj egzemplarze „Mastera” Olgierda Świerzewskiego [ZAKOŃCZONY]

9 czerwca 2016

master-konkurs
We współpracy z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Olgierda Świerzewskiego zatytułowanej „Master”.

Do wygrania jest pięć egzemplarzy książki, której akcja rozgrywa się w bezwzględnym świecie finansowego imperium. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy rozwiązać poniższe zadanie.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wymień przynajmniej pięć innych powieści rozgrywających się w świecie finansjery i wielkich korporacji. Podaj tytuły oraz autorów.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Olgierd Świerzewski – Master”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 23 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Osoby, które wyłoniliśmy, podały m.in. takie tytuły: Barbara Taylor Bradford „Elizabeth”, William Bernhardt „Milcząca sprawiedliwość”, Zbigniew Kazimierz Siatkowski „Korporacja 13”, Ken Follett „Papierowe pieniądze”, Terry Pratchett „Świat finansjery”, Stephen Frey „Fundusz Szakala”, Andrew Gross „Krach”, Max Barry „Korporacja”, Jonathan Lee „Joy”, Dave Eggers „Krąg”, Tomasz Prusek „K.I.S.S”, Bret Easton Ellis „American Psycho” .

Egzemplarze powieści „Master” otrzymują:

Tomasz Piskorski,
Joanna Kuklinska,
Ewa Stasiewicz,
Dariusz Wierzański,
Katarzyna Jachowicz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

MasterOlgierd Świerzewski „Master”

Opis: Witamy w korporacji. Ci gracze są zimni i bezlitośni jak zabójcy, są żądni władzy. nie cofną się przed niczym, użyją każdej broni. Aleks Rymer, specjalista w Green Stone jest niczym cyborg, doskonale wytrenowany najemnik, który zniszczy każdego, kto stanie mu na drodze. Nigdy nie wybacza, nigdy nie zapomina. Jak mało kto opanował szatańskie zasady swego świata i niczym Bóg lub Lucyfer rozdaje karty, decydując, kto przetrwa w jego bezwzględnym świecie. Nikt nie zdoła przed nim uciec, można mu tylko zaprzedać duszę albo umrzeć.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe