banner ad

Wygraj egzemplarze książki „W ciemnym, mrocznym lesie” Ruth Ware [ZAKOŃCZONY]

26 sierpnia 2022

We współpracy z Wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze thrillera Ruth Ware „W ciemnym, mrocznym lesie” w nowym tłumaczeniu Anny Tomczyk.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze mrocznej opowieści o dawnej przyjaźni i konfrontacji z demonami przeszłości, która rozgrywa się podczas wieczoru panieńskiego w samym środku leśnej głuszy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Zanim Ruth Ware opublikowała „W ciemnym, mrocznym lesie”, ukazało się jej kilka książek pod prawdziwym nazwiskiem. Jak ono brzmi? (2) Czy znasz jakieś inne thrillery lub kryminały, których akcja osadzona jest w odludnym lub ustronnym miejscu? Wymień przynajmniej dwa.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Prawdziwe nazwisko Ruth Ware to Warburton. W odpowiedzi na pytanie (2) podawaliście m.in. takie tytuły, jak „I nie było już nikogo” czy „Morderstwo w Orient Ekspressie” Agathy Christie, „Milczenie lasu” Kimi Cunningham-Grant, „Noc” Bernarda Miniera, „Pod kluczem” Ruth Ware, „Niechciany gość” Shari Lapeny, „Córka króla moczarów” Karen Dionne, „Głusza” Marka Edwardsa czy „Schronisko” Sama Lloyda.

Egzemplarze thrillera Ruth Ware „W ciemnym, mrocznym lesie” w nowym tłumaczeniu Anny Tomczyk otrzymują:

Elżbieta Tomczyńska,
Jerzy Obarymski,
Małgorzata Bula.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ruth Ware – W ciemnym, mrocznym lesie”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 4 września, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: By rozprawić się z przeszłością, czasem musisz do niej wrócić po swych krwawych śladach. Nora i Clare były kiedyś ze sobą mocno zżyte. To jednak wspomnienia. Młode kobiety nie widziały się od dekady, kiedy to Nora bez słowa zniknęła z życia przyjaciółki. Niespodziewanie w jej skrzynce mailowej pojawiało się zaproszenie na wieczór panieński Clare. Perspektywa weekendu w domku na odludziu wydawała się idealną okazją do pojednania i zostawienia przeszłości za sobą. Jednak sprawy przybrały zły obrót. Bardzo zły. Gdy sekrety i kłamstwa po kolei wyłaniały się z ciemnego, mrocznego lasu, głęboko pogrzebana przeszłość zaczęła doganiać Norę. Zaczyna się mordercza wyliczanka. Na kogo wypadnie, na tego… śmierć.


Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe