Wygraj egzemplarze książki „Sekretne życie pisarzy” [ZAKOŃCZONY]

7 czerwca 2015

sekretne_zycie_pisarzy_konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze premierowej książki „Sekretne życie pisarzy” autorstwa Shannon McKenny Schmidt i Joni Rendon.

Cztery egzemplarze książki opisującej skandale miłosne legendarnych uwodzicieli, kokietek i drani świata literatury rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Z którym znanym pisarzem i dramaturgiem opisanym w książce „Sekretne życie pisarzy” wzięła ślub aktorka Marylin Monroe? Podaj jego imię i nazwisko.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Sekretne życie pisarzy”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 21 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Arthur Miller”.

Egzemplarze książki „Sekretne życie pisarzy” otrzymają:

Maria Naskręcka-Górny,
Zuzanna Czechowska,
Szymon Frankiewicz,
Urszula Tomczyk.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Sekretne_zycie_pisarzy_premiera5Shannon McKenna Schmidt i Joni Rendon „Sekretne życie pisarzy”

Opis: Co działo się za zamkniętymi drzwiami gabinetów wybitnych pisarzy? Dlaczego na pewnym przyjęciu Norman Mailer ugodził swą drugą żonę nożem? Kto był tajemniczym ukochanym Edith Wharton? Co skłoniło Ana?s Nin do biandrii? Książka „Sekretne życie pisarzy” odsłania tajemnice sławnych literatów, przedstawia pełne zaskakujących i pikantnych szczegółów perypetie miłosne, sercowe rozterki, romanse z dużo młodszymi partnerami, podrywy, kłamstwa i burzliwe rozstania. Ta zabawna książka ? zawierająca listy, quizy i demaskatorskie opowieści ? to lektura nie tylko dla miłośników biografii, ale dla każdego, kto interesuje się literaturą.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe