Wygraj egzemplarze książki „Eksplozje” Janusza L. Wiśniewskiego [ZAKOŃCZONY]

9 maja 2017


We współpracy z wydawnictwem Wielka Litera organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki „Eksplozje”, którą Janusza Leon Wiśniewski napisał we współpracy z ośmioma innymi autorami.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, zawierającej osiem opowiadań Janusza L. Wiśniewskiego oraz osiem nawiązujących do nich historii, które napisali współcześni polscy pisarze: Tomasz Jastrun, Daniel Odija, A. J. Gabryel, Alek Rogoziński, Igor Brejdygant, Jacek Melchior, Paweł Paliński, Ahsan Ridha Hassan. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ile książek Janusz Leon Wiśniewski wydał we współpracy z innymi autorami? Wymień tytuły publikacji (chodzi oczywiście o książki opublikowane w Polsce).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Janusz Leon Wiśniewski – Eksplozje”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 22 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź powinna zawierać dziewięć następujących książek: „188 dni i nocy” (z Małgorzatą Domagalik), „Arytmia uczuć” (z Dorotą Wellman), „Między wierszami” (z Małgorzatą Domagalik), „Miłość oraz inne dysonanse” (z Irada Vovnenko), „Intymnie, Rozmowy nie tylko o miłości” (ze Zbigniewem Izdebskim),  „Kulminacje” (z ośmioma autorkami), „Eksplozje” (z ośmioma autorami), „Siedem lat później” (z Dorotą Wellman), „Martyna” (z internautami). Można jednak było wymienić również liczne antologie, w których autor się pojawił, jak: „10 x miłość”, „7 x Miłość”, „Bajkoterapia…” czy „Opowieści wigilijne”.

Egzemplarze książki „Eksplozje” otrzymują:

Katarzyna Golianek,
Monika Pikul,
Patrycja Siemińska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Opis: Ekskluzywny literacki podarunek dla wszystkich kobiet. Takiego pojedynku jeszcze nie było. Autor, który wie, jak mówić o kobietach, i ośmiu wrażliwych mężczyzn, którzy weszli z nim w dialog.

Opowiadania Janusza L. Wiśniewskiego i osiem wyjątkowych na nie odpowiedzi. Kontynuacja bestsellerowych Kulminacji i tym razem zaskoczy czytelniczki. Przede wszystkim tym, w jaki sposób nowi autorzy przedstawili historie, które znaleźli w opowiadaniach Wiśniewskiego. Te same literackie bohaterki stają się zupełnie innymi osobami, ich sekrety, czasem jedynie zarysowane przez Wiśniewskiego, są pretekstem do ciągu kolejnych zazębiających się historii. Z tej niecodziennej reakcji łańcuchowej zrodziła się opowieść, która przypomina nam, co kiedyś czuliśmy, co nadal przeżywamy i czego ciągle pragniemy.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe