Wygraj egzemplarze książki „Brzydki człowiek i inne opowiadania” Włodzimierza Kowalewskiego [ZAKOŃCZONY]

7 kwietnia 2016

brzydki-czlowiek-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tomu opowiadań Włodzimiera Kowalewskiego „Brzydki człowiek i inne opowiadania”.

Pięć egzemplarzy książki zbierającej krótkie formy autora głośnych „Excentryków” rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jacy dwaj znani pisarze są bohaterami opowiadań, które znalazły się w zbiorze „Brzydki człowiek i inne opowiadania”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Włodzimierz Kowalewski – Brzydki człowiek”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 21 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Tomasz Mann oraz Zygmunt Krasiński.

Egzemplarze zbioru „Brzydki człowiek i inne opowiadania” otrzymują:

Adam Fabich,
Grzegorz Galiński,
Julia Jurewicz,
Danuta Szymkow,
Piotr Kłodnicki.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

brzydki-czlowiekWłodzimierz Kowalewski „Brzydki człowiek i inne opowiadania”

Opis: Wytworny koneser sztuki zamknięty w sycylijskiej samotni, chora kobieta z rozpaczy nawiązująca romans, spiker radiowy przekraczający granicę między rozumem a wyobraźnią ? oraz wielu innych bohaterów jedenastu opowiadań Włodzimierza Kowalewskiego ? stanowią przykład i próbę naszego własnego ścierania się z losem. „Cieszyłbym się, gdyby ukłuli, a jeśli nie, to chociaż pogłaskali. O tym są te opowiadania. I jeszcze o tym, o czym mówi się od wieków i będzie się mówić do końca ? że świat nieustannie olśniewa, ponosi, przeraża, a ludzie zaskakują” – pisze autor. Każde z opowiadań ma swoje źródło w przeżyciach, fascynacjach, natrętnych myślach, zasłyszanych historiach. Bohaterowie Włodzimierza Kowalewskiego są postaciami autentycznymi ? istnieją, istnieli lub mogli istnieć naprawdę. Czas też jest prawdziwy, bo przecież ?czasu opowieści? nie dotyczą przyziemne prawa przemijania.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe