Wygraj egzemplarze kryminału „Wrzask” Izabeli Janiszewskiej [ZAKOŃCZONY]

18 października 2020

„Histeria” – drugi tom kryminalnej serii Izabeli Janiszewskiej z ekscentrycznym policjantem Bruno Wilczyńskim i reporterką Larysą Luboń jest już dostępny w księgarniach, a tymczasem w naszym konkursie możecie wygrać cześć pierwszą, powieść „Wrzask”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, dzięki której Izabela Janiszewska udanie weszła na rynek polskiej literatury kryminalnej. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jaki tytuł nosi antologia, w której ukazało się opowiadanie Izabeli Janiszewskiej? (2) Czy znasz jakieś inne powieści (oprócz „Wrzasku” i „Histerii”), w których śledztwo prowadzi para dziennikarz-policjant? Podaj tytuł przynajmniej jednej oraz nazwisko jej autora.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: „Awers”. W odpowiedzi na pytanie (2) podawaliście m.in. „Jestem Bogiem” Giorgia Falettiego, „Księżniczkę Lodu” Camilli Läckberg, „Falę upału”, „Gorączkę zmysłów” i pozostałe z serii „Nikki Heat” Richarda Castle’a, „Handlarza śmiercią” Sary Blaedel oraz wiele innych tytułów.

Egzemplarze książki „Wrzask” otrzymują:

Monika Łachodiak,
Tomasz Nowicki,
Edyta Pasławska.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Izabela Janiszewska – Wrzask”.
Zakończenie konkursu w piątek, 30 października, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Genialny seryjny morderca i para śledczych, która nie cofnie się przed niczym, by go schwytać… Kryminalny debiut roku!

Niezależna reporterka Larysa Luboń wpada na trop sadystycznego sponsora, mężczyzny płacącego studentkom za brutalny seks. Tymczasem ekscentryczny policjant Bruno Wilczyński usiłuje rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci młodej dziewczyny, która niepokojąco przypomina mu pewną sprawę sprzed lat. Każde z nich jest całkowicie oddane swojej pracy i zrobi wszystko, aby dotrzeć do prawdy. Niezależnie od ceny, którą przyjdzie im po drodze zapłacić. Na zawsze połączy ich osoba tego trzeciego – mężczyzny pozbawionego sumienia, więźnia własnych obsesji. Tylko jak mogą odnaleźć człowieka, który od lat oficjalnie nie istnieje?

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe