banner ad

Wygraj egzemplarze kryminału „Siódma ofiara” Aleksandry Marininy

16 września 2020

Niedawno do księgarń trafiła „Siódma ofiara” Aleksandry Marininy. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym wspólnie z wydawnictwem Czwarta Strona.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, w której powraca rosyjska śledcza Anastazja Kamieńska, by rozwikłać kolejną zagadkę kryminalną. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile obecnie tomów liczy seria z Anastazją Kamieńską? (2) Czy znasz autorów kryminałów, którzy podobnie jak Aleksandra Marinina wykonywali (lub wykonują) zawód policjanta? Wymień przynajmniej dwóch.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Aleksandra Marinina – Siódma ofiara”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 27 września, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Dwie śledcze na tropie seryjnego mordercy! W transmitowanym na żywo programie telewizyjnym „Kobiety niezwykłych profesji” biorą udział dwie rosyjskie śledcze – Anastazja Kamieńska i Tatiana Obrazcowa. Niedługo po jego emisji na ulice Moskwy pada blady strach. Jedni po drugich zaczynają umierać ubodzy mieszkańcy Moskwy, a obok zwłok tajemniczy morderca zostawia wiadomości, których nie sposób rozszyfrować. Do kogo są adresowane? Tatiany czy Anastazji? I przede wszystkim – kto będzie następną ofiarą? Anastazja Kamieńska powraca w kolejnej zagadce kryminalnej!

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: książkowe