banner ad

Wygraj egzemplarze kryminału „Siódma ofiara” Aleksandry Marininy [ZAKOŃCZONY]

16 września 2020

Niedawno do księgarń trafiła „Siódma ofiara” Aleksandry Marininy. Z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym wspólnie z wydawnictwem Czwarta Strona.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści, w której powraca rosyjska śledcza Anastazja Kamieńska, by rozwikłać kolejną zagadkę kryminalną. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile obecnie tomów liczy seria z Anastazją Kamieńską? (2) Czy znasz autorów kryminałów, którzy podobnie jak Aleksandra Marinina wykonywali (lub wykonują) zawód policjanta? Wymień przynajmniej dwóch.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) 33 tomy (2) w odpowiedzi na drugie pytanie wymienialiście m.in. takich pisarzy jak Aleksander Sowa, Kazimierz Kyrcz jr., Jørn Lier Horst, Mariusz Brzezina, Piotr Pochuro, Norbert Kościesza, Leif G.W. Persson.

Egzemplarze książki „Siódma ofiara” otrzymują:

Waldemar Urgacz,
Katarzyna Moskała-Czernek,
Adam Powroźnik.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Aleksandra Marinina – Siódma ofiara”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 27 września, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Dwie śledcze na tropie seryjnego mordercy! W transmitowanym na żywo programie telewizyjnym „Kobiety niezwykłych profesji” biorą udział dwie rosyjskie śledcze – Anastazja Kamieńska i Tatiana Obrazcowa. Niedługo po jego emisji na ulice Moskwy pada blady strach. Jedni po drugich zaczynają umierać ubodzy mieszkańcy Moskwy, a obok zwłok tajemniczy morderca zostawia wiadomości, których nie sposób rozszyfrować. Do kogo są adresowane? Tatiany czy Anastazji? I przede wszystkim – kto będzie następną ofiarą? Anastazja Kamieńska powraca w kolejnej zagadce kryminalnej!

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe