Wygraj egzemplarze komiksu „Resident Alien” z okazji premiery serialu [ZAKOŃCZONY]

17 kwietnia 2021

We współpracy z Fox przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze komiksu „Resident Alien” Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a. Na jego podstawie powstał serial pod tym samym tytułem z Alanem Tudykiem w roli głównej. Premiera pierwszego odcinka już 17 kwietnia o godzinie 21:00 w Fox Comedy.

Do rozdania mamy osiem egzemplarzy komiksu opowiadającego o kosmicie, który ukrywa się w amerykańskim miasteczku jako emerytowany lekarz, a swój obcy wygląd skutecznie maskuje dzięki zdolnościom parapsychicznym. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Którą serię komiksową Peter Hogan, scenarzysta „Resident Alien”, współtworzył z Alanem Moorem, twórcą „Strażników”? Podaj jej tytuł. (2) Znasz jakieś inne filmy na podstawie komiksów, w których zagrał Alan Tudyk? Wymień przynajmniej dwa tytuły.


Konkurs rozstrzygnięty. Odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Peter Hogan, scenarzysta „Resident Alien”, współtworzył z Alanem Moorem, twórcą „Strażników”, serię komiksową „Tom Stron”, a konkretnie spin-off pt. „Terra Obscura”. W odpowiedzi na pytanie (2) podawaliście m.in. takie tytuły, jak „Harley Quinn”, „Deadpool 2”, „Doom Patrol”, „Liga Młodych”, „Liga Sprawiedliwych: Wojna” czy „Powerless”.

Egzemplarze komiksu „Resident Alien” otrzymują:

Renata Żyła,
Paweł Magot,
Marcin Paliński,
Ewelina Szychowska,
Dawid Bordewicz,
Michał Brzoza ,
Barbara Lewandowska,
Agnieszka Wysocka.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Resident Alien – serial na podstawie komiksu do obejrzenia w Fox Comedy”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 26 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Samotny kosmita szuka schronienia na Ziemi. Ukrywa się w amerykańskim miasteczku jako emerytowany lekarz. Swój obcy wygląd skutecznie maskuje dzięki zdolnościom parapsychicznym. Przedstawia się jako doktor Harry Vanderspeigle i marzy tylko o tym, by w spokoju doczekać przybycia misji ratunkowej. Kiedy jednak prawdziwy lekarz w miasteczku umiera, „doktor Harry” zostaje wciągnięty w wir zdarzeń, które nie ograniczają się do pomocy medycznej – przyjdzie mu rozwiązać zagadkę morderstwa! Tymczasem na trop Harry’ego wpadają służby specjalne… Autorem scenariusza jest Peter Hogan („Terra Obscura”), a rysunki stworzył Steve Parkhouse („Doctor Who”). Na podstawie komiksu telewizja SyFy nakręciła serial.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe