banner ad

Wygraj egzemplarze komiksu „Mój nowojorski maraton” Sébastiena Samsona [ZAKOŃCZONY]

19 listopada 2019


We współpracy z Wydawnictwem Marginesy postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze autobiograficznego komiksu „Mój nowojorski maraton” autorstwa Sébastiena Samsona.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze graficznej opowieści o francuskim rysowniku, który bez większego doświadczenia pobiegł w jednym z najsłynniejszych maratonów na świecie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Od którego roku organizowany jest Maraton Nowojorski? (2) Kto najszybciej dobiegł do mety w Maratonie Nowojorskim w 2019 roku i jaki miał czas?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) od 1970 roku, (2) w 2019 roku najszybciej do mety dobiegł Geoffrey Kamworor z czasem 2:08:13.

Egzemplarze komiksu „Mój nowojorski maraton” otrzymują:

Beata Sikorska,
Gabriela Greń,
Aleksandra Kowalicka.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1 tygodnia.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Sébastien Samson ? Mój nowojorski maraton”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 30 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę (inaczej nie będzie brane pod uwagę):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Sebastien, spokojny i nieśmiały nauczyciel rysunku, pod wpływem zakrapianej winem rozmowy z żoną i przyjaciółmi podejmuje szaloną decyzję ? weźmie udział w nowojorskim maratonie! To, że nie prowadzi aktywnego trybu życia i nie biegał od prawie 20 lat nie ma znaczenia. Ważne, by udowodnić coś sobie i innym!

Sebastien jeszcze nie wie, jakiemu reżimowi będzie musiał poddać własne, lekko już podstarzałe, ciało. Nie podejrzewa nawet, że równie wiele będzie musiała znieść jego psychika. Podejrzewa jednak, że to wyzwanie na zawsze odmieni jego życie.

Autobiograficzny komiks Sebastiena Samsona to opowieść pełna humoru, ale też niezwykle ciekawych obserwacji o wyzwaniach, jakie niesie ze sobą wyczynowe bieganie i o tym, jak wpływa ono na pracę naszego ciała. To także list miłosny do Nowego Jorku i jednego z największych sportowych wydarzeń, jakie odbywają się w tym fascynującym mieście.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe