banner ad

Wygraj egzemplarze „Kochanego Lata z Radiem” Romana Czejarka! [ZAKOŃCZONY]

20 sierpnia 2014

lato-z-radiem-konkurs
Z okazji premiery „Kochanego Lata z Radiem” autorstwa Romana Czejarka wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej znakomitej publikacji.

Pięć egzemplarzy książki opisującej kulisy uwielbianej przez miliony Polaków audycji oraz towarzyszących jej koncertów rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Od którego roku Roman Czejarek jest szefem „Lata z Radiem”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Kochane Lato z Radiem”.
Zakończenie konkursu w środę, 3 września, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Roman Czejarek jest szefem Lata z Radiem od 1992 roku. W 2006 roku odszedł z rozgłośni i powrócił na stanowisko w roku 2010. Należało więc podać albo pierwszą datę (1992), albo drugą (2010), albo obie.

Egzemplarze książki „Kochane Lato z Radiem” otrzymują:

Paulina Fogtman
Anna Rost
Tomasz Bolach
Przemysław Skowroński
Andrzej Sykała.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

kochane-lato-z-radiemRoman Czejarek „Kochane Lato z Radiem”

Opis: Od ponad czterdziestu lat w czasie wakacji kilka milionów ludzi słucha Programu Pierwszego Polskiego Radia i Lato z Radiem! Audycja bije rekordy radiowej popularności. Na koncertach w plenerze gromadzi kilkaset tysięcy widzów. Rok w rok. Od lat jej kierownikiem i prawdziwą gwiazdą jest popularny dziennikarz a zarazem doskonały szef Roman Czejarek, który teraz, nie po raz pierwszy, przeistoczył się w autora książki. Dzięki pracy w Radiowej Jedynce poznał wszystkie gwiazdy polskiej estrady i to o nich i ich przygodach z „Latem z radiem” przeczytają Państwo w tej książce.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki „Kochane Lato z Radiem”.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe