Wygraj egzemplarze „Dziewczyny z zespołu” Kim Gordon! [ZAKOŃCZONY]

25 marca 2016

dziewczyna-z-zespolu-konkurs
Z okazji premiery książki wspomnieniowej „Dziewczyna z zespołu”, którą napisała współzałożycielka Sonic Youth, Kim Gordon, wspólnie z wydawcą, oficyną Czarne, zorganizowaliśmy dla was konkurs.

Pięć egzemplarzy książki, w której ikona muzyki alternatywnej opisuje swoje życie nierozerwalnie związane z muzyką, ale także z innymi dziedzinami sztuki, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: W swojej twórczości członkowie Sonic Youth nie uciekali od literackich inspiracji. Na którym albumie zespołu znajdziemy liczne nawiązania do osoby i twórczości Philipa K. Dicka?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Kim Gordon – Dziewczyna z zespołu”.
Zakończenie konkursu w piątek, 8 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Sister”.

Egzemplarze autobiografii „Dziewczyna z zespołu” otrzymują:

Mateusz Kołodziej,
Paweł Piechowicz,
Kinga Czerwińska,
Anna Taraszkiewicz,
Piotr Skorek.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

dziewczyna-z-zespoluKim Gordon „Dziewczyna z zespołu”

Opis: „Dziewczyna z zespołu” to autobiograficzna opowieść o byciu matką, artystką, żoną, a przede wszystkim kobietą. Opowieść o Kim Gordon ? współzałożycielce grupy Sonic Youth i kultowej postaci nowojorskiej sceny muzycznej lat 80. i 90. To także podróż przez Stany Zjednoczone ostatnich dekad: od dorastania w Kalifornii w burzliwych latach 60. i 70., przez życie w Nowym Jorku lat 80. i 90., po przeprowadzkę na przedmieścia. To również niezwykły zapis zmagań kobiety, która musiała zmierzyć się ze zdradą i problemem nierównego traktowania w środowisku muzycznym. „Dziewczyna z zespołu” to fascynujący opis amerykańskiej popkultury, która stanowiła tło życia tej wyjątkowej artystki.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe