banner ad

Wygraj egzemplarze „Dwudziestej trzeciej” Beaty i Eugeniusza Dębskich [ZAKOŃCZONY]

21 maja 2021

Wraz z wydawnictwem Agora przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki „Dwudziesta trzecia” autorstwa Beaty i Eugeniusza Dębskich.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści będącej współczesnym miejskim kryminałem, pełnym barwnie nakreślonych postaci i sardonicznego poczucia humoru, a jednocześnie stanowiącej początek szerszego uniwersum, którego kolejne tomy poznamy wkrótce. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Na co dzień Eugeniusz Dębski pisze powieści science fiction i fantasty. Czy znasz jakieś cykle literackie jego autorstwa? Podaj tytuły dwóch. (2) Eugeniusz Dębski jest również tłumaczem. Z jakiego języka dokonuje przekładów?


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie (1) podawaliście następujące cykle literackie Eugeniusza Dębskiego: „Owen Yeates”, „Rycerz Hondelyk”, „Krucjata” oraz „Moherfucker”. Odpowiedź na pytanie (2) brzmi: Eugeniusz Dębski dokonuje przekładów z języka rosyjskiego.

Egzemplarze książki „Dwudziesta trzecia” Beaty i Eugeniusza Dębskich otrzymują:

Martyna Szufnarowska,
Iwona Polak,
Karol Dawczyński.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Eugeniusz i Beata Dębscy – Dwudziesta trzecia”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 31 maja, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Usunięty ze służby za przestępstwo, którego nie popełnił, Tomasz Winkler dzisiaj bierze sprawy, z jakimi lepiej nie iść na policję. Jeśli masz kłopoty i nikt inny nie potrafi ci pomóc – możesz go wynająć. A przynajmniej spróbować.

W pierwszej części kryminalnego cyklu zdesperowany biznesmen oferuje Winklerowi sporą nagrodę za zdobycie dowodów obciążających domniemanego mordercę jego żony. Problem w tym, że główny podejrzany wydaje się czysty… Gdy śledztwo utyka w martwym punkcie, z pomocą przychodzą nietypowi sojusznicy: siedemdziesięcioletnia fanka sudoku i mocnych trunków oraz specjalistka od trudnej młodzieży. Żadne z nich nie przypuszcza nawet, że trop prowadzi w stronę dużo straszniejszej zbrodni…

„Dwudziesta trzecia” to współczesny miejski kryminał, pełen barwnie nakreślonych postaci, podszyty sardonicznym poczuciem humoru, wznowiony w odświeżonej wersji. Kolejna część cyklu pt. “Zimny trop” ukaże się już w sierpniu tego roku.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe