Wygraj egzemplarze „Bez litości” Jamesa Scotta! [ZAKOŃCZONY]

27 marca 2015

bez-litosci-konkurs
Z okazji polskiej premiery mrocznej i niepokojącej powieści Jamesa Scotta „Bez litości” wspólnie z wydawcą książki, oficyną W.A.B., przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze niezwykłego westernu w konwencji thrillera rozgrywającego się w surowym, dzikim pejzażu amerykańskiej prowincji u końca XIX wieku rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Do twórczości którego amerykańskiego pisarza najczęściej porównywana jest debiutancka powieść Jamesa Scotta „Bez litości”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „James Scott Bez litości”.
Zakończenie konkursu w piątek, 10 kwietnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Cormaca McCarthy’ego.

Egzemplarze powieści „Bez litości” otrzymują:

Izabela Polcyn-Król,
Mateusz Majka,
Dariusz Miszewski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

bez-litosciJames Scott „Bez litości”

Opis: Literacki debiut Jamesa Scotta to niezwykły thriller: skomplikowani bohaterowie, prowadzona po mistrzowsku fabuła, w tle dzika i groźna natura. Pisarz tworzy klimat tajemnicy i nieustannego zagrożenia, które z każdą stroną zaczyna udzielać się czytelnikowi. James Scott, podobnie jak Hitchcock, zaczyna od trzęsienia ziemi ? a potem napięcie tylko rośnie. Stany Zjednoczone, zima 1897 roku: zbrodnia, tajemnica z przeszłości i odkupienie. Okrutna i przyprawiająca o dreszcz historia rozgrywa się na amerykańskiej prowincji. W domu na odludziu zostają zamordowani mężczyzna, Jorah, i czworo dzieci, Emma, Mary, Amos i Jesse. Z rzezi uchodzą cało jego żona, Elspeth Howell, położna, oraz 12-letni Caleb, lecz ich dom staje w ogniu. Kobieta i chłopiec, który pragnie zemsty, ruszają śladem trzech morderców. Wkrótce docierają do miasteczka Watersbridge, nad jeziorem Erie. Tam Elspeth i Caleb będą musieli stawić czoło nie tylko niebezpiecznym ludziom, lecz i …własnej przeszłości.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe