banner ad

Wygraj egzemplarze „Antraktu” Ruperta Smitha! [ZAKOŃCZONY]

18 lutego 2016

antrakt-konkurs
Z okazji polskiej premiery powieści Ruperta Smitha „Antrakt” wspólnie z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Trzy egzemplarze powieści opisującej tajemnice pewnego fikcyjnego pisarza skrywane przez trzy generacje jego angielskiej rodziny, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i nie powinno sprawić problemu czytelnikom naszej strony: Na losach jakich czterech autentycznych pisarzy wzorowana była postać Edwarda Bartona?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Rupert Smith Antrakt”.
Zakończenie konkursu w piątek, 4 marca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Terence?a Rattigana, Somerseta Maughama, Evelyna Waugha i Johna Cheevera.

Egzemplarze powieści „Antrakt” otrzymają:

Iwona Chlewińska,
Adam Garbacik,
Krzysztof Bachowski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

AntraktRupert Smith „Antrakt”

Opis: Edward Barton należał do grona najwybitniejszych pisarzy XX wieku. Krytycy byli surowi dla jego powieści, ale czytelnicy go uwielbiali, podobnie jak przemysł filmowy, który realizował kinowe przeboje oparte na jego książkach. Będąc u szczytu sławy, Burton wydaje kolejną bestsellerową powieść pt. Antrakt, także z sukcesem sfilmowaną, po czym z niewyjaśnionych powodów wycofuje się z życia publicznego i nie publikuje już kompletnie nic. Jego dorosła wnuczka Helen zawsze wiedziała, że jej dziadek jest wielkim pisarzem. Nie znała go jednak. Jej rodzice zerwali z nim wszelkie kontakty i cała rodzina się od niego odcięła. Dlaczego? Helen postanawia odkryć prawdę o sławnym dziadku. Podczas swojej wyprawy w przeszłość poznaje długo skrywane sekrety i kłamstwa, które wpłynęły na życie całej rodziny. Przy okazji Helen wplątuje się w niebezpieczny romans, który może zmienić jej dotychczasowe życie.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe