banner ad

Wygraj egzemplarze antologii thrillerów „Twarzą w twarz”! [ZAKOŃCZONY]

26 kwietnia 2016

twarza-w-twarz-konkurs
Z okazji premiery niecodziennej antologii „Twarzą w twarz” powstałej na skutek współpracy dwudziestu trzech bestsellerowych autorów thrillerów wspólnie z wydawcą książki, oficyną Albatros, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Pięć egzemplarzy antologii, w której najsławniejsi bohaterowie thrillerów po raz pierwszy w historii spotykają się dosłownie twarzą w twarz na kartach napisanych specjalnie na tę okazję opowiadań, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Antologia „Twarzą w twarz” powstała z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Autorów Thrillerów (International Thriller Writers). Jak nazywa się dwójka pisarzy, którzy doprowadzili do założenia tej organizacji? Dla ułatwienia dodajmy, że pełnili oni też wspólnie funkcję pierwszych prezesów stowarzyszenia.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Twarzą w twarz”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 10 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Gayle Lynds i David Morrell”.

Egzemplarze antologii „Twarzą w twarz” otrzymują:

Alicja Marcinkowska,
Kalina Jagodzińska,
Bartosz Tokarski,
Mariusz Wiszniewski,
Paweł Lubczyński.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

twarza-w-twarz„Twarzą w twarz” pod redakcją Davida Baldacciego

Opis: W wyniku bezprecedensowej współpracy najpopularniejszych autorów thrillerów, bohaterowie ich książek – wśród nich Harry Bosch, Jack Reacher i John Rebus – połączeni zostali w pary i po raz pierwszy spotkali się na kartach opowiadań, zebranych w jedynej w swoim rodzaju antologii pod redakcją Davida Baldacciego, sygnowanej znakiem jakości Międzynarodowego Stowarzyszenia Autorów Thrillerów (ITW – International Thriller Writers). W tomie znajdziemy m.in. opowiadania duetów: Dennis Lehane i Michael Connely, Ian Rankin i Peter James, Lee Child i Joseph Finder, Jeffery Deaver i John Sandford czy Steve Berry i James Rollins. Każde opowiadanie poprzedzone jest wstępem, w którym przybliżono autorów, ich bohaterów oraz historię powstania danego tekstu.

Tematy: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe