banner ad

Wygraj egzemplarz „Pięknej katastrofy” Jamie McGuire (konkurs 7 z 10) [ZAKOŃCZONY]

20 lipca 2014

piekna-katastrofa-konkurs
Czas na siódmy z serii 10 konkursów, jakie przygotowaliśmy dla was z okazji przekroczenia dziesięciu tysięcy lubiących nasz profil na Facebooku. Tym razem mamy dla Was gorącą premierę wydawnictwa Albatros, czyli powieść „Piękna katastrofa” Jamie McGuire.

Jeden egzemplarz bestsellerowej powieści, na punkcie której oszalały młode Amerykanki, rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: „Piękna katastrofa” to pierwsza część trylogii opisującej związek Abby i Travisa. Podaj tytuły wszystkich trzech powieści tworzących serię.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Piękna katastrofa”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 24 lipca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Beautiful Disaster” („Piękna katastrofa”), „Walking Disaster”, „Beautiful Oblivion”.

Egzemplarz powieści „Piękna katastrofa” otrzymuje:

Wioleta Piątkowska.

Nagrodę wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzca zostanie wyłoniony losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

piekna-katastrofaJamie McGuire „Piękna katastrofa”

Opis: Intensywna. Niebezpieczna. Wciągająca. Absolutnie uzależniająca powieść o trudnej miłości i namiętności, pojawiających się na przekór zdrowemu rozsądkowi. Porządna dziewczyna Abby ciężko pracuje, żeby skończyć studia i zostawić za sobą mroczną przeszłość u boku matki alkoholiczki i ojca hazardzisty oraz zapomnieć o własnej głęboko skrywanej tajemnicy. Nie pije, nie przeklina, dobrze się prowadzi? Dopóki na jej drodze nie stanie zepsuty chłopak. Travis Maddox uosabia wszystko to, od czego Abby chce uciec. To biorący udział w nielegalnych walkach wytatuowany twardziel, zmieniający dziewczyny jak rękawiczki. Zaczęło się od zwykłego zakładu. Przerodziło się w coś więcej: W miłość? W pożądanie? W początek czegoś pięknego? A może po prostu w katastrofę?

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe