banner ad

Wygraj drugą część „Dochodzenia” Davida Hewsona! [ZAKOŃCZONY]

16 listopada 2013

Dochodzenie 2 - konkurs
Z okazji premiery drugiej części bestsellerowego kryminału „Dochodzenie” Davida Hewsona, który ukazał się pod patronatem Booklips.pl, wraz z wydawcą książki, oficyną Marginesy, przygotowaliśmy dla was konkurs!

Pięć egzemplarzy książki, która idealnie nadaje się na jesienno-zimowe wieczory rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Z jakiej części garderoby słynie główna bohaterka cyklu „Dochodzenie”, Sarah Lund?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres meilowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Dochodzenie”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 30 listopada, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: Swetry.

Egzemplarze powieści „Dochodzenie 2” otrzymują:

Monika Jałoszyńska
Piotr Trzybiński
Karolina Lalak
Katarzyna Szczepańska
Dariusz Dudziński.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Dochodzenie IIDavid Hewson „Dochodzenie 2”

Opis: W Mindelunden, kopenhaskim Parku Pamięci, który odwiedza każdy wychowywany w szacunku dla historii mały Duńczyk, znalezione zostaje ciało bestialsko zamordowanej Anne Dragsholm. Czy był to mord rytualny czy zbrodnia w afekcie? Dlaczego morderca wybrał właśnie Mindelunden? Co łączyło cenioną prawniczkę z ofiarami kolejnych zbrodni? Jedyną osobą, która stawia niewygodne pytania i nie wierzy w na pozór oczywiste odpowiedzi, jest komisarz Sarah Lund ? mistrzyni wczuwania się w sytuację kata i ofiary. W chłodne listopadowe dni, szare i zamglone, Lund stara się za wszelką cenę dotrzeć do prawdy. Tymczasem duński rząd pracuje nad ustawą antyterrorystyczną, a nowo powołany minister sprawiedliwości usiłuje zbudować szeroką koalicję. Sytuacja z każdą chwilą coraz bardziej przypomina widoczne z okien jego ministerialnego pokoju smoki na iglicy B?rsen ? splątane ogonami, nierozłączne, a jednak wciąż mocujące się ze sobą. Partia Ludowa walczy z Partią Postępu. Politig?rden z Agencją Wywiadowczą Narodowego Bezpieczeństwa Wewnętrznego PET. A Sarah Lund ? ze wszystkimi… (więcej o książce)

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe