Wygraj biografię Jacka Nicholsona pióra Marca Eliota! [ZAKOŃCZONY]

13 listopada 2013

Nicholson. Biografia - konkurs
Z okazji premiery biografii Jacka Nicholsona autorstwa Marca Eliota wraz z wydawcą książki, oficyną Axis Mundi, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze książki o życiu jednego z najznakomitszych współczesnych aktorów rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Podaj tytuły przynajmniej pięciu ekranizacji powieści, w których zagrał w swej karierze Jack Nicholson.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Jack Nicholson”.
Zakończenie konkursu w piątek, 29 listopada, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź powinna zawierać pięć spośród następujących tytułów: Studs Lonigan, Ensign Pulver, Pięć łatwych utworów, Ostatnie zadanie, Lot nad kukułczym gniazdem, Ostatni z wielkich, Lśnienie, Ragtime, Listonosz zawsze dzwoni dwa razy, Czułe słówka, Honor Prizzich, Zgaga, Chwasty, Czarownice z Eastwick, Czułe słówka: Ciąg dalszy, Obietnica, Schmidt. Braliśmy również pod uwagę, gdy wymieniliście filmy oparte na utworach literackich niebędących powieściami, jak: Czerwoni (literatura faktu), Sklepik z horrorami (opowiadanie), Kruk (wiersz), Ludzie honoru (sztuka teatralna), W pogodny dzień zobaczysz przeszłość (sztuka teatralna), Batman (seria komiksowa).

Egzemplarze biografii Jacka Nicholsona otrzymują:

Mateusz Rybak
Joanna Sobczak
Paweł Laskowski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Nicholson - biografiaMarc Eliot „Nicholson. Biografia”

Opis: Biografia legendy kina, Jacka Nicholsona. Wnikliwy portret największego współczesnego aktora świętującego nieprzerwanie sukcesy od początków lat 70., kiedy to wystąpił w filmach Dennisa Hoppera, Miloša Formana i Romana Polańskiego, aż do ostatniego dziesięciolecia, gdy zabłysnął między innymi w „Infiltracji”, „Lepiej późno niż później”. To opowieść o jego długiej drodze do wielkiej kariery, a także o zmaganiach w relacjach osobistych, które powodowały wiele zaskakujących zwrotów w jego życiu. (więcej o książce)

Przeczytaj fragment książki „Nicholson. Biografia” autorstwa Marca Eliota.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe