banner ad

Odgaduj cytaty z Wydawnictwem Literackim ? konkurs #2 [ZAKOŃCZONY]

10 grudnia 2013

wl-cytat-konkurs-2
Zabawa w odgadywanie cytatów trwa. Oto drugi z całotygodniowego cyklu konkursów, który przygotowaliśmy dla was wspólnie z Wydawnictwem Literackim.

Jeśli mieliście okazję odwiedzić w tym roku Targi Książki w Krakowie, na pewno rzucił wam się w oczy projekt stoiska Wydawnictwa Literackiego. Nie uświadczyliście na nim kolorowych zdjęć autorów ani okładek ich książek, a jedynie słowa ? cytaty zaczerpnięte z samych utworów. Wspólnie z Wydawnictwem Literackim postanowiliśmy zaprosić was do zabawy, która jest kontynuacją targowego projektu.

Codziennie w tym tygodniu będziemy publikować jeden cytat z książki, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego. Wasze zadanie polega na odgadnięciu, kto jest autorem słów, i przesłaniu odpowiedzi na naszego redakcyjnego e-maila: booklips@gmail.com z dopiskiem w tytule „Wydawnictwo Literackie”.

Każdego dnia spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wyłonimy jedną osobę, która zostanie nagrodzona pakietem trzech książek ? tej, z której pochodzi ów cytat oraz dwoma książkami niespodziankami z katalogu wydawnictwa.

Poniżej na obrazku znajdziecie dzisiejszy cytat. Kto jest autorem tych słów?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: Olga Tokarczuk (cytat pochodzi z książki „Bieguni”).

Zwycięzcą w dzisiejszym konkursie jest: Dorota Ptak.
?

wl-cytat-2

Na wasze odpowiedzi czekamy dzisiaj pod adresem booklips@gmail.com do godziny 23:59.

Zwycięzca w każdym dniu zostanie wyłoniony losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe