Odgaduj cytaty z Wydawnictwem Literackim – konkurs #1 [ZAKOŃCZONY]

9 grudnia 2013

Wydawnictwo Literackie - cytaty - konkurs - 1
Wraz z Wydawnictwem Literackim przygotowaliśmy dla was cykl konkursów, które, począwszy od dzisiaj, odbywać się będą przez cały najbliższy tydzień na naszej stronie.

Jeśli mieliście okazję odwiedzić w tym roku Targi Książki w Krakowie, na pewno rzucił wam się w oczy projekt stoiska Wydawnictwa Literackiego. Nie uświadczyliście na nim kolorowych zdjęć autorów ani okładek ich książek, a jedynie słowa ? cytaty zaczerpnięte z samych utworów. Wspólnie z Wydawnictwem Literackim postanowiliśmy zaprosić was do zabawy, która jest kontynuacją targowego projektu.

Codziennie przez najbliższy tydzień będziemy publikować jeden cytat z książki, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego. Wasze zadanie polega na odgadnięciu, kto jest autorem słów, i przesłaniu odpowiedzi na naszego redakcyjnego e-maila: booklips@gmail.com z dopiskiem „Wydawnictwo Literackie”.

Każdego dnia spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi wyłonimy jedną osobę, która zostanie nagrodzona pakietem trzech książek ? tej, z której pochodzi ów cytat oraz dwoma książkami niespodziankami z katalogu wydawnictwa.

Poniżej na obrazku znajdziecie pierwszy cytat. Kto jest autorem tych słów?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: Tymon Tymański (cytat pochodzi z książki „ADHD”).

Zwycięzcą w dzisiejszym konkursie jest: Paweł Tyrała.
?

Wydawnictwo Literackie - cytat - 1

Na wasze odpowiedzi pod adresem booklips@gmail.com czekamy dzisiaj do 23:59.

Zwycięzca w każdym dniu zostanie wyłoniony losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Tematy: ,

Kategoria: książkowe