Do wygrania 8 egzemplarzy powieści „Zasypianie” Piotra Cieleckiego! [ZAKOŃCZONY]

10 marca 2014

Zasypianie - konkurs
Wraz z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym można wygrać egzemplarze debiutanckiej powieści Piotra Cieleckiego „Zasypianie”.

Osiem egzemplarzy bezpruderyjnej, dosadnej powieści o bliskości i obcości, seksie i niespełnieniu rozlosujemy wśród tych, którzy rozwiążą prawidłowo poniższe zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Z jakiego miasta pochodzi Piotr, główny bohater „Zasypiania”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Zasypianie”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 25 marca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: z Łodzi.

Egzemplarze powieści „Zasypianie” Piotra Cieleckiego otrzymują:

Dorota Kortas
Joanna Galar
Marcin Kupiec
Aleksandra Kwiatkowska
Mateusz Kotarba
Grzegorz Dymon
Katarzyna Kober
Krzysztof Jakowuk.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

ZasypianiePiotr Cielecki „Zasypianie”

Opis: Świat seksu i relacji męsko-damskich widziany oczami mężczyzny, który sądzi, że przeżył już wszystko. „Uwielbiałem kobiety i gdyby zniknęły ze świata, ja zniknąłbym natychmiast razem z nimi, ponieważ nie miałbym tu już niczego do roboty”. Piotr jest sympatycznym i dowcipnym fotografem, seksoholikiem, wielbicielem damskich ciał, hedonistą i łajdakiem ? co stwierdza wielokrotnie i raczej z przyjemnością. Żyje z dnia na dzień, nie ma planów ani oczekiwań. Płynie z biegiem wydarzeń, co jakiś czas cumując w łóżkach kolejnych kobiet. Zaspokaja swoje potrzeby, nie analizuje, nie martwi i nie cieszy się przesadnie. Kobiety kochają go i nienawidzą; obie sytuacje wywierają na nim podobnie nikłe wrażenie. Ale jak to w powieściach bywa ? pewnego dnia spotyka Weronikę ? KOBIETĘ INNĄ NIŻ WSZYSTKIE. Tylko czy bohater chce by było inaczej? Brawurowa, bezpruderyjna, dosadna proza sowizdrzalska o bliskości i obcości, seksie i niespełnieniu. (więcej o książce)

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe