banner ad

Wygraj podwójne wejściówki na kinowy seans filmu „Wróg doskonały” w sieci Cinema City [ZAKOŃCZONY]

26 czerwca 2021

Z okazji kinowej premiery filmu „Wróg doskonały” – psychologicznego thrillera z Tomaszem Kotem, powstałego na podstawie powieści Amélie Nothomb „Kosmetyka wroga”, wspólnie z dystrybutorem Best Film przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy dziesięć podwójnych wejściówek na dowolny seans filmu „Wróg doskonały” w dniach od 5 do 8 lipca w kinach sieci Cinema City w: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Bytomiu, Cieszynie, Częstochowie (Cinema City Jurajska, Cinema City Wolność), Gliwicach, Katowicach (Cinema City Punkt 44, Cinema City Silesia), Krakowie (Cinema City Bonarka, Cinema City Kazimierz, Cinema City Zakopianka), Lublinie (Cinema City Plaza, Cinema City Felicity), Łodzi (Cinema City Manufaktura), Poznaniu (Cinema City Plaza, Cinema City Kinepolis), Rudzie Śląskiej, Rybniku, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim, Toruniu (Cinema City Czerwona Droga, Cinema City Plaza), Wałbrzychu, Warszawie (Cinema City Arkadia, Cinema City Mokotów, Cinema City Promenada, Cinema City Sadyba, Cinema City Bemowo, Cinema City Białołęka, Cinema City Janki), Wrocławiu (Cinema City Wroclavia, Cinema City Korona) i Zielonej Górze. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: W ekranizacji której książki powinien twoim zdaniem zagrać Tomasz Kot? Podaj tytuł książki, autora i postać, w którą aktor miałby się według ciebie wcielić.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie podawaliście m.in. takie propozycje, jak „Biała ciemność” Davida Granna jako Henry Worsley, „Czlowiek o 24 twarzach” Daniela Keyesa jako Billy Milligan, „Dylan Dog: Mater Morbi” Roberto Recchioniego i Massimo Carnevalego jako Dylan Dog.

Podwójne wejściówki na kinowy seans filmu „Wróg doskonały” w sieci Cinema City otrzymują:

Szymon Guza,
Paweł Rybkowski,
Natalia Górczyńska,
Dorota Slawinska,
Damian Paszkowski,
Kinga Sobierajska,
Dawid Bordewicz,
Karina Smol-Czaja,
Magdalena Łyko,
Marzena Mitura.

Nagrody przekazaliśmy już laureatom w formie mailowej.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Wróg doskonały od 2 lipca w kinach”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 1 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród najciekawszych zdaniem redakcji propozycji. Laureaci konkursu otrzymają kody podlegające wymianie na bezpłatne bilety w kasach wymienionych wyżej kin Cinema City.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Po skończonym wykładzie uznany architekt polskiego pochodzenia Jeremiasz Angust usiłuje dostać się na lotnisko. Po drodze zatrzymuje go roztargniona dziewczyna, która tak jak on chce zdążyć na swój samolot. Oboje spóźnieni są zmuszeni czekać na kolejny lot.

Początkowo ich rozmowa zdaje się być zabawą w uwodzenie, jednak stopniowo przekształca się w niebezpieczną grę. Coraz bardziej zirytowany niechcianym towarzystwem Jeremiasz nie jest w stanie uwolnić się od natrętnej współpasażerki. Dziewczyna z minuty na minutę pcha architekta w coraz bardziej mroczną pułapkę. A przecież wszystko zaczęło się tak niewinnie…

„Wróg doskonały” to 88 minut mistrzowsko narastającego napięcia oraz znakomity debiut Tomasza Kota w zagranicznej produkcji i psychologicznym thrillerze. To również zaskakująca i wciągająca adaptacja powieści Amélie Nothomb „Kosmetyka wroga”, której podjął się hiszpański reżyser Kiké Maíllo. Światowa premiera filmu miała miejsce na 53. MFF w Sitges.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: filmowe