banner ad

Wygraj płyty DVD z serialem „Outsider” na podstawie powieści Stephena Kinga [ZAKOŃCZONY]

8 września 2020

Wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać płytowe wydania serialu HBO zatytułowanego „Outsider”.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy trzypłytowego wydania na DVD trzymającego w napięciu serialu, nakręconego na podstawie bestsellerowej powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) W ilu książkach Stephena Kinga pojawia się jedna z głównych bohaterek „Outsidera”, Holly Gibney? (2) Znasz jakieś inne seriale HBO, które są ekranizacjami książek? Podaj tytuły przynajmniej trzech.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) W pięciu książkach, (2) W odpowiedzi na drugie pytanie padały m.in. nazwy „Gra o tron”, „Ślepnąc od świateł”, „Wielkie kłamstewka”, „Mroczne materie”, „Spisek przeciwko Ameryce”, „Ostre przedmioty”, „Olive Kitteridge”, „Genialna przyjaciółka”.

Egzemplarze płytowego wydania „Outsidera” otrzymują:

Renata Mieloszyk,
Kamil Boenigk,
Tomasz Lada,
Izabela Fidut,
Patrycja Andrzejewska.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów i jak rozwinie się sytuacja pandemiczna).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Outsider na DVD”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 21 września, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Serial „Outsider” opowiada o pozornie prostym dochodzeniu w sprawie morderstwa 11-letniego chłopca, którego okaleczone ciało znaleziono w lasach Georgii. Świadkowie i dowody jednoznacznie wskazują sprawcę – ma nim być powszechnie lubiany nauczyciel szkoły średniej Terry Maitland (Jason Bateman). Ale śledczego Ralpha Andersona (Ben Mendelsohn) zaskakują nowe, przeczące temu tropy.

Próbując rozwikłać tę, wydawać by się mogło, niewytłumaczalną sprawę, Ralph prosi o pomoc niekonwencjonalną prywatną detektyw, obdarzoną niezwykłymi umiejętnościami. „Outsider”, absorbujący kryminał i thriller psychologiczny, odkrywa przed widzem misterny łańcuch mrożących krew w żyłach wydarzeń wywołujących nagłe zwroty akcji, kiedy śledztwo ujawnia istnienie podstępnej nadprzyrodzonej istoty.

Materiały dodatkowe: Sześć krótkich filmów z planu, w tym wywiad ze Stephenem Kingiem oraz ekskluzywny program zgłębiający początki mitycznej istoty el Cuco.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: filmowe