Wygraj płyty DVD z serialem „Dobry omen” na podstawie powieści Neila Gaimana i Terry?ego Pratchetta! [ZAKOŃCZONY]

4 grudnia 2019


Z okazji premiery na płytach DVD serialu „Dobry omen” zrealizowanego na podstawie niebiańsko udanej i piekielnie zabawnej powieści Terry’ego Pratchetta i Neila Gaimana wspólnie z polskim dystrybutorem ekranizacji, firmą Best Film, postanowiliśmy zorganizować konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze dwupłytowego wydania na DVD zabawnego, inteligentnego i barwnego serialu fantastyczno-komediowego, którego twórcą był Neil Gaiman. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Kiedy na świecie ukazało się pierwsze oryginalne wydanie powieści „Dobry omen”? Podaj dokładną datę. (2) Który znany reżyser filmowy przez wiele lat próbował bez skutku zekranizować książkę Pratchetta i Gaimana?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) 1 maja 1990 roku, (2) Terry Gilliam.

Egzemplarze płyt DVD z serialem „Dobry omen” otrzymują:

Robert Kaczmarek,
Anna Kwiek,
Joanna Sałek.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1 tygodnia.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Dobry omen ? premiera na DVD”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 12 grudnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę (inaczej nie będzie brane pod uwagę):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Nadciąga Armagedon ? ale to nie musi być koniec świata. Azirafal to grymaśny Anioł. Crowley jest chuligańskim Demonem. Oboje są na Ziemi od ponad 6000 lat. Przez ten czas polubili to miejsce i wbrew wszystkim przeciwnościom, także siebie.

Ale jest problem ? Antychryst przybył na ziemię, co oznacza, że świat, który zbyt polubili, skończy w płomieniach, jeśli nie zdołają go uratować. Ten szalenie pomysłowy i przezabawny serial śledzi losy Azirafala i Crowley?a, którzy łączą siły, próbując odnaleźć 11-letniego Antychrysta (i jego psa) i zapobiec Apokalipsie.

Składający się z sześciu jednogodzinnych odcinków serial „Dobry omen” ukazał się na dwóch płytach DVD. Produkcji towarzyszą liczne dodatki, m.in. materiały z planu, sceny usunięte, galeria concept artów oraz wiele innych ciekawostek.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe