Wygraj płyty DVD z miniserialem „To wiem na pewno” na podstawie powieści Wally’ego Lamba [ZAKOŃCZONY]

14 lipca 2021

Wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać płytowe wydania miniserialu HBO „To wiem na pewno”, który zrealizowano w oparciu o powieść Wally’ego Lamba pod tym samym tytułem.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze dwupłytowego wydania na DVD poruszającego miniserialu opowiadającego o rodzinie, chorobie psychicznej i tożsamości, w którym popis gry aktorskiej daje Mark Ruffalo. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) W „To wiem na pewno” Mark Ruffalo wciela się w podwójną rolę braci bliźniaków. Czy znasz jakichś innych aktorów, którzy stanęli na ekranie przed podobnym wyzwaniem? Wymień przynajmniej trzech aktorów lub aktorki i podaj tytuły filmów. (2) Czy znasz jakieś inne adaptacje powieści, w których zagrał Mark Ruffalo? Wymień przynajmniej dwie.

Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie (1) podawaliście m.in. takie nazwiska, jak Will Smith w filmie „Bliźniak”, Bette Davis w filmie „Kto leży w moim grobie?”, Tom Hardy w filmie „Legenda”, Nicolas Cage w filmie „Adaptacja”, Armie Hammer w filmie „The Social Network” czy Lindsay Lohan w filmie „Nie wierzcie bliźniaczkom”. W odpowiedzi na pytanie (2) wymienialiście m.in. takie tytuły, jak „Miasto ślepców”, „Wyspa tajemnic”, „Jak w niebie”, „Droga do przebaczenia” czy „Wszyscy ludzie króla”.

Egzemplarze płyt DVD z miniserialem „To wiem na pewno” na podstawie powieści Wally’ego Lamba otrzymują:

Danuta Wiater,
Ewa Korcz,
Łukasz Podgórski.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „To wiem na pewno na DVD”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 26 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Sześcioodcinkowa historia, oparta na powieści Wally’ego Lamba, w pełni wydobywająca talent aktorski Marka Ruffalo. Aktor, w sposób genialny, wciela się w podwójną rolę braci bliźniaków, Dominicka i Thomasa, mieszkających w miasteczku Three Rivers w Connecticut. Historia przedstawiona jest z punktu widzenia Dominica i pokazuje problemy jego schizofrenicznego brata, który odsiaduje wyrok w więzieniu.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: filmowe